Villa Park MED & SPA to najlepszy Hotel Spa w Ciechocinku – dwa baseny, własna tężnia, duża strefa Saltaris Spa. Zobacz najnowsze promocje – zapraszamy!

ATRAKCJE

Szukasz hotelu, w którym będziesz mógł spędzić czas nie tylko na błogim relaksie, ale także aktywnie?

Sprawdź, jakie atrakcje czekają na Ciebie w Villa Park MED&SPA.

Luksusowe zabiegi, zajęcia fitness, kontakt z naturą, wizyty w tężni wewnętrznej, błogi relaks

w strefie Saltaris i wiele innych.

Atrakcje w hotelu

Strefa Saltaris SPA

Bogata w atrakcje, nowoczesna Strefa Saltaris z pięknym widokiem na Park Zdrojowy. Basen zasilany naturalną solanką czerpaną z wnętrza ziemi – z głębokości 1346 m. Tuż obok unikatowa, jedna z nielicznych w Polsce, wewnętrzna tężnia solankowa. Liczne atrakcje sprawiają, że nasi Goście szczególnie upodobali sobie tą część hotelu.

 • Basen wewnętrzny zasilany solanką czerpaną z głębokości 1346m z natryskami
 • Wewnętrza tężnia solankowa, wzorowana na słynnych ciechocińskich tężniach
 • Sauna sucha z widokiem na Park Zdrojowy
 • Laconium ze źródłem naturalnej solanki
 • Łaźnia solno-parowa
 • Misa lodowa
 • Jacuzzi ze słodką wodą

Doświadcz głębokiego relaksu w miejscu, gdzie czas płynie… odnowa…

Skorzystaj z sił natury w luksusowej oprawie Saltaris SPA.

Basen zewnętrzny

Latem zapraszamy na wyjątkowy relaks nad basenem zewnętrznym. Tuż obok Parku Zdrojowego, z przygotowanym pomostem rekreacyjnym, strefą leżaków. Basen o długości 18 m, oddzielny brodzik dla dzieci i strefa relaksacyjna na słonecznym tarasie czekają na naszych Gości.

Zamów swój ulubiony napój i zaznaj idealnego letniego relaksu!

Instytut MED&SPA

Jeden z najważniejszych elementów pobytów naszych Gości – wizyta w Instytucie MED&SPA. Piękna i wyposażona w nowoczesny sprzęt strefa, a przede wszystkim opieka profesjonalistów i pasjonatów. Doświadcz wyjątkowego relaksu i poczuj zbawienne efekty naszych zabiegów. Wśród nich polecamy:

 • Rytuały SPA dla dwojga – np. Słodkie Zapomnienie z kąpielą w kozim mleku, seansem w łaźni parowej, relaksacyjnym masażem naturalną czekoladą.
 • Masaże świata – np. odprężający hawajski masaż Lomi Lomi czy japoński masaż twarzy Kobido.
 • Zabiegi i masaże pielęgnujące ciało – np. drenaż limfatyczny, antycellulitowy zabieg Slim&Sculp, peeling wulkaniczny czy okłady dla skór atopowych.
 • Specjalistyczne zabiegi na twarz Medesthetic, jak np. regenerujący HEALTHY SKIN czy redukujący głębokie zmarszczki HYBRID REJUVENATING MEDI PEEL50%.
 • Masaże klasyczne.

Spraw sobie idealny prezent. Zadbaj o zdrowy i piękny wygląd oraz głęboki relaks w wyjątkowym SPA.

Klinika Rehabilitacji Strukturalnej

Wyjątkowa część Villa Park MED&SPA, w której zespół naszych ekspertów skutecznie rozwiązuje problemy związane z układem ruchu, regeneracją tkanek po zabiegach, rehabilitacją sportową, schorzeniami o podłożu neurologicznym (dyskopatia, rwa kulszowa czy barkowa), wadami postawy. Leczymy metodami:

 • Integracja Strukturalna KMI,
 • Rozluźnianie powięziowe w wodzie,
 • Kinezyterapia,
 • Zoga ,
 • Medycyna Ortopedyczna wg. Cyriax’a , Integracja Blizn z Siecią Powięziową wg. Sharon Wheeler, i inne dobierane do potrzeb pacjenta.

Połącz relaksujący pobyt w wyjątkowym hotelu z troską o zdrowe ciało.

Strefa Cardio

Z myślą o najbardziej aktywnych Gościach przygotowaliśmy strefę sportową wyposażoną w nowoczesny sprzęt. Do zajęć zachęca przepiękny widok na Park Zdrojowy. Goście hotelowi mogą korzystać bez ograniczeń z bieżni, stepera oraz rowerka.

Strefa Relaksu

Każdy zasługuje na chwilę tylko dla siebie – załóż słuchawki, weź ulubioną prasę, wodę czy świeżo wyciskany sok i spędź relaksujący poranek z widokiem na Park Zdrojowy.

Zajęcia sportowe i Fitness

Staramy się codziennie organizować poranne zajęcia – na świeżym powietrzu, basenie lub w Sali Fitness. Dodatkowo cyklicznie organizujemy m.in. zajęcia Zoga Movement – innowacyjne ćwiczenia, które pomagają w rozluźnieniu napięć w cielę, poprawie koordynacji i odzyskaniu pełnej koordynacji w ciele.

Degustacje Win

Umów się na degustację win, odkrywaj nowe smaki i aromaty tego szlachetnego trunku. Poznaj historię jego powstawania, specyfikę regionu i szczepu. Idealna atrakcja podczas romantycznego weekendu!

Muzyka na żywo w Restauracji Preludium

Niemalże co weekend i w każde święta w naszej Restauracji pobyt Gościom umila muzyka na żywo. Spędź przy akompaniamencie muzyki uroczystą kolację we dwoje, czy długie niedzielne śniadanie.

Biblioteka Villa Park

Chcesz spędzić popołudnie w naszym ogrodzie z ciekawą książką? Chciałbyś zaaranżować rodzinny wieczór z grami planszowymi? A może szukasz lektury do naszej Strefy Relaksu? Skorzystaj z naszej bogatej wypożyczalni książek i gier planszowych dla całej rodziny.

Wypożyczalnia Rowerów

Chcesz aktywnie spędzić popołudnie w Ciechocinku? Wybrać się na przejażdżkę po najsłynniejszych zakątkach naszej miejscowości lub wybrać się w dłuższą trasę jedną z okolicznych ścieżek rowerowych? Zapraszamy do korzystania z naszej wypożyczalni rowerów. Mapy tras rowerowych czekają na Was w recepcji hotelu.


Trasy rowerowe wokół Ciechocinka poleca blog KOCHAM ROWER!

Wycieczki meleksem po Ciechocinku

Nasz zespół z przyjemnością zaaranżuje dla Was wycieczkę meleksem po najciekawszych miejscach Ciechocinka. Podczas wycieczki zobaczycie tężnie, Park Zdrojowy i inne miejsca, które koniecznie trzeba odkryć podczas pobytu w najsłynniejszej polskiej miejscowości uzdrowiskowej. Przygotowaliśmy dla Was dwie trasy – krótszą ok. 45 min, po najważniejszych atrakcjach miasta i dłuższą ok. 90 min po Ciechocinku i Szlakiem Wiślanym”

Ogród Villa Park MED&SPA

Bliskość natury w samym sercu Ciechocinka. Wokół naszego hotelu zadbaliśmy o sprzyjający wypoczynkowi ogród. Nasz ogrodnik dba o to, by o każdej porze roku cieszył naszych Gości. Wśród alejek znajdują się ławki do wypoczynku czy plac zabaw dla dzieci.

 

Atrakcje dla dzieci

Naszych najmłodszych Gości otaczamy szczególną opieką. Na maluchy czeka duży, przestronny pokój zabaw, programy animacyjne w wybranych terminach, dedykowane menu, sprzęt rekreacyjny dopasowany do potrzeb dzieci. Dodatkowo nasza Strefa Saltaris, basen zewnętrzny latem oraz okoliczne atrakcje!

zobacz więcej

Ciechocinek i okolice

Witamy w samym sercu Kujaw. Kotlina Toruńska obejmująca szeroką Dolinę Wisły słynie od lat z bogactw natury oraz uzdrowiskowych właściwości.

Liczne parki, laski, okoliczne rezerwaty oraz źródła wód leczniczych. Sprawdź dlaczego warto odkryć klimatyczny Ciechocinek i jego okolice.

zobacz więcej