Kolejna witryna oparta na WordPressie

Poznaj nasze atrakcje

Lokalizacja hotelu Villa Park MED&SPA, sąsiedztwo Parku Zdrojowego i słynnych ciechocińskich tężni stanowią doskonałe warunki do aktywnego spędzania czasu!

Wyjątkowy zewnętrzny basen

Unikalny w skali całego Ciechocinka! Wspaniałe uzupełnienie wewnętrznej Strefy Saltaris SPA z basenem solankowym. Doskonała i uwielbiana atrakcja w sezonie letnim.

Tu wypoczniesz na świeżym powietrzu – tuż przy Parku Zdrojowym, w ciszy i spokoju, przy fontannie i patio. Przygotowaliśmy basen zewnętrzny z wygodnymi leżakami. Zrelaksuj się, zamów ulubiony napój, nabierz energii.

Basen zewnętrzny w Villa Park MED & SPA dostępny jest oczywiście w ramach pobytu – podobnie jak strefa Saltaris SPA z basenem solankowym, saunami, jacuzzi oraz wewnętrzną tężnią.

Czas na rower!

Wsiadaj na rower i uwolnij endorfiny, nazywane hormonami szczęścia! Dodatkowo jazda na rowerze pozwala na podziwianie pięknych krajobrazów i odkrywanie nowych miejsc.

Sąsiedztwo Parku Zdrojowego i słynnych ciechocińskich tężni stanowią doskonałe warunki do aktywnego spędzania czasu. W recepcji hotelu znajdują się przygotowane i wydrukowane trasy biegowo/rowerowe po Ciechocinku i okolicy.

Cena wynajmu: 15 PLN za godzinę.

Atrakcje w Ciechocinku

Siłownia na świeżym powietrzu

Jest usytuowana w Parku Tężniowym, w sąsiedztwie Tężni nr 1 i głównego deptaka spacerowego Ciechocinka.

Znajduje się tutaj 11 urządzeń (w tym 5 dwuosobowych), które umożliwiają  poprawę sprawności i kondycji fizycznej. Obiekt udostępniony jest całorocznie, a korzystanie z urządzeń jest bezpłatne.

Park linowy / ul. Staszica

Park linowy składa się z 3 tras na różnej wysokości i o różnym stopniu trudności, dostosowanych dla różnego wieku ćwiczących.

W jego skład wchodzi również blisko 80-metrowy Zjazd Tyrolski. Obiekt udostępniony jest wszystkim chętnym w sezonie w godzinach 10.30 – 20.30. Do korzystania z parku linowego przez osoby niepełnoletnie wymagana jest zgoda rodziców / opiekunów prawnych.

Rezerwacja telefoniczna – 54 20 05 540

Wodny plac zabaw / ul. Staszica

Wodny plac zabaw znajduje się na ulicy Staszica, tuż obok parku linowego i kortów tenisowych, w bezpośrednim sąsiedztwie tężni. Na 700 m kw., w dwóch nieckach basenowych znajduje się kilkanaście atrakcji wodnych wraz z okazałym, kilkumetrowym zamkiem z fontannami. W instalacji krąży ponad 70 m sześciennych wody podgrzewanej dla komfortu użytkowników.

To trzeci największy taki obiekt w Polsce. Czynny jest codziennie od godz. 10:00 do 18:00. Wstęp wolny. Dzieci do 10 lat korzystają z atrakcji pod opieką dorosłych.

Ścianka wspinaczkowa / ul. Staszica

3 ścianki wspinaczkowe o wysokości 3, 5,5 i 6 m umożliwiają rekreacyjne uprawianie wspinaczki, pierwsze próby lub zabawy wspinaczkowe. Nasi instruktorzy służą Państwu pomocą, instruktażem oraz asekuracją. Ścianki udostępnione są wszystkim chętnym w sezonie w godzinach 11.00- 20.00.

Rezerwacja telefoniczna – 54 200 55 40.