Kolejna witryna oparta na WordPressie

Atrakcje

Mnóstwo Atrakcji

Lokalizacja Villa Park MED&SPA, sąsiedztwo Parku Zdrojowego i słynnych ciechocińskich tężni stanowią doskonałe warunki do aktywnego spędzania czasu!

Jazda na rowerze jest znakomitą formą wypoczynku. Pozwala nie tylko na utrzymanie kondycji i spalanie kalorii, ale także sprzyja poprawie naszego samopoczucia.. Zapraszamy również do korzystania z bogatej oferty obiektów sportowych oraz udziału w zawodach i imprezach sportowo- rekreacyjnych na terenie Ciechocinka.

Czas na rower!

Wsiadaj na rower i uwolnij endorfiny, nazywane hormonami szczęścia!

Dodatkowo jazda na rowerze pozwala na podziwianie pięknych krajobrazów i odkrywanie nowych miejsc. sąsiedztwo Parku Zdrojowego i słynnych ciechocińskich tężni stanowią doskonałe warunki do aktywnego spędzania czasu. W recepcji hotelu znajdują się przygotowane i wydrukowane trasy biegowo/rowerowe po Ciechocinku i okolicy.

Cena wynajmu: 15 zł za godzinę.

Siłownia na świeżym powietrzu

Jest usytuowana w Parku Tężniowym, w sąsiedztwie Tężni nr 1 i głównego deptaka spacerowego Ciechocinka.

Znajduje się tutaj 11 urządzeń (w tym 5 dwuosobowych), które umożliwiają  poprawę sprawności i kondycji fizycznej. Obiekt udostępniony jest całorocznie, a korzystanie z urządzeń jest bezpłatne.

Park linowy / ul. Staszica

Park linowy składa się z 3 tras na różnej wysokości i o różnym stopniu trudności, dostosowanych dla różnego wieku ćwiczących.

W jego skład wchodzi również blisko 80-metrowy Zjazd Tyrolski. Obiekt udostępniony jest wszystkim chętnym w sezonie w godzinach 10.30 – 20.30. Do korzystania z parku linowego przez osoby niepełnoletnie wymagana jest zgoda rodziców / opiekunów prawnych.

Rezerwacja telefoniczna – 54 20 05 540