Villa Park MED & SPA to najlepszy Hotel Spa w Ciechocinku – dwa baseny, własna tężnia, duża strefa Saltaris Spa. Zobacz najnowsze promocje – zapraszamy!

Atrakcje dla dzieci

Atrakcje dla Najmłodszych Gości w hotelu

Zabiegi w SPA dla Najmłodszych

Paznokcie Księżniczki, Pedicure Kopciuszka, masaż ciepłą czekoladą czy Rytuał Mama i Dziecko.

Nasze SPA zaprasza w swoje progi także najmłodszych Gości. 😊

Nasi terapeuci polecają również strukturalną pracę z ciałem dla dzieci powyżej 12 roku życia, które posiadają problemy z prawidłową postawą ciała.

Dedykowana Karta Menu dla Dzieci

Szef Kuchni z myślą o potrzebach najmłodszych Gości stworzył dedykowaną kartę Menu. Kilkanaście pozycji opartych na recepturach, które zadowolą nawet największych koneserów smaku. Całość podana w kolorowy, atrakcyjny sposób, by nawet mały niejadek dał się skusić smakom Restauracji Preludium. 😊

Zewnętrzny plac zabaw

Miejsce, które tętni życiem od wiosny do wczesnej jesieni. Zjeżdżalnie, mini ścianka wspinaczkowa, mały tor przeszkód, huśtawki, i innej instalacje, które zadowolą każdego małego gościa. Tuż obok strefa relaksu dla rodziców. Całość zaś skryta w cieniu drzew Parku Zdrojowego.

Strefa Saltaris SPA

Strefa Saltaris SPA nie jest zarezerwowana wyłącznie dla dorosłych Gości. Na relaks zapraszamy także najmłodszych. Z myślą o nich przy naszym basenie znajduje się wypożyczalnia zabawek i akcesoriów pływackich dla najmłodszych.

Basen zewnętrzny

Latem zapraszamy dzieci nad basen zewnętrzny. Bezpieczne wejście oraz strefa relaksu tuż obok, zapewnią wspaniały letni wypoczynek dla całej rodziny.

Sprzęt Rekreacyjny

W naszej wypożyczalni przygotowaliśmy sprzęt zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Zapraszamy do wypożyczania rowerów oraz korzystania z malowniczych tras po Ciechocinku i jego okolicach.

Pokój zabaw pełen kreatywnych zabawek

Kolorowy pokój pełen zabawek i gier. Idealna przestrzeń do popołudniowej zabawy czy nawiązywania nowych, hotelowych znajomości.

Programy animacyjne w wybranych terminach

Warsztaty kulinarne, zabawy z animatorami na świeżym powietrzu, gry zespołowe czy wspólne seanse bajek. W wybranych terminach na najmłodszych Gości czekają animatorzy i wspólne zabawy z nowymi wakacyjnymi znajomymi. 😊

Strefa gier rodzinnych oraz gry planszowe do wypożyczenia

Rodzinny wieczór gier planszowych w pokoju lub wspólna gra w tenisa stołowego, piłkarzyki czy darty. W Villa Park nawet, gdy pada deszcz, nie można się nudzić! 😊

Bezpieczna zielona przestrzeń wokół hotelu

Zewnętrzne strefy relaksu, małe polany, równie trawniki, ławeczki w cieniu – Villa Park otacza bardzo duża zielona przestrzeń, która zaprasza do kreatywnych zabaw na powietrzu.

Atrakcje dla Dzieci, które polecamy w okolicy

Park linowy na ulicy Staszica

Park linowy składa się z 3 tras na różnej wysokości i o różnym stopniu trudności, dostosowanych dla różnego wieku ćwiczących. W jego skład wchodzi również blisko 80-metrowy Zjazd Tyrolski. Obiekt udostępniony jest wszystkim chętnym w sezonie w godzinach 10.30 – 20.30. Obiekt znajduje się 10 minut spacerem od hotelu.

Wodny plac zabaw

Tuż obok Parku Linowego oraz Tężni znajduje się Wodny Park Zabaw, który zaprasza bogactwem atrakcji. Na 700 m2, w dwóch nieckach basenowych znajduje się kilkanaście atrakcji wodnych wraz z okazałym, kilkumetrowym zamkiem z fontannami. W instalacji krąży ponad 70 m3 wody podgrzewanej dla komfortu użytkowników. Obiekt czynny latem.

Ścianki wspinaczkowe i korty tenisowe

Gościom, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek z dziećmi polecamy także korzystanie ze ścianek wspinaczkowych oraz kortów tenisowych, które znajdują się także na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji na ulicy Staszica. 3 ścianki wspinaczkowe o wysokości 3,5 ,5 i 6 m zostały przygotowane z myślą o zarówno początkujących, jak i zaawansowanych osobach. Dodatkowo dostępne są 4 korty tenisowe.

Planetarium w Toruniu

Podczas dłuższych pobytów rekomendujemy z dziećmi wycieczkę do Grodu Kopernika. A podczas niej wizytę w słynnym Planetarium. Wyświetlane dzięki specjalnej aparaturze projekcje opowiadają o wielkości i budowie Wszechświata, opisują najbardziej popularne gwiazdozbiory na niebie, przybliżają tajemnice planet i galaktyk. Sercem Planetarium jest projektor gwiazd RFP II Zeiss, który służy do wiernego odtwarzania wyglądu nieba z dowolnej chwili i dowolnego miejsca na Ziemi.

Żywe Muzeum Piernika w Toruniu

Pierwszy tego typu obiekt w Europie. Pierwsze piętro w magiczny sposób przenosi gości do średniowiecza, w którym – pod okiem Mistrza Piernikarskiego i uczonej Wiedźmy Korzennej – poznają wszelkie rytuały związane z wypiekiem piernika. Własnoręcznie przygotują ciasto, by później, przy użyciu drewnianych form, wypiec z niego toruńskie specjały. Drugie piętro Muzeum przedstawia manufakturę z początku XX wieku, gdzie każdy chętny może ozdobić piernik lukrem, biorąc udział w warsztatach dekorowania prowadzonych przez artystkę malarkę.

Polecamy nie tylko najmłodszym Gościom!