Villa Park MED & SPA to najlepszy Hotel Spa w Ciechocinku – dwa baseny, własna tężnia, duża strefa Saltaris Spa. Zobacz najnowsze promocje – zapraszamy!

Hotel Ciechocinek – Poznaj nas

"Doskonałe położenie, miła obsługa i dużo możliwości regeneracji ciała i ducha" - Bronisław, opinia na Facebooku

Odkryj Villa Park MED & SPA

Hotel Ciechocinek

Odkryj okolicę, w której słońce świeci jaśniej niż w innych rejonach Polski, deszczowe dni należą do rzadkości, a w palecie barw dominuje naturalna zieleń.

Odkryj miasto, gdzie czas płynie wolniej, unikalny mikroklimat pozwala odetchnąć z ulgą, a naturalne solanki i zabytkowe tężnie mają zbawienny wpływ na zdrowie.

Odkryj hotel, gdzie bogate tradycje najsłynniejszego polskiego uzdrowiska łączą się z nowoczesną filozofią wellness, zapewniając Ci kompleksową odnowę na miarę XXI wieku. Odkryj Ciechocinek w wersji Premium.

Natura

W Villa Park nie musisz szukać sposobów na powrót do natury. Już w chwili przyjazdu wszystkimi zmysłami poczujesz jej bliskość.

Doskonała lokalizacja w sąsiedztwie Parku Zdrojowego, widok z okien na bujną zieleń, letni ogród w cieniu parkowych drzew, a przede wszystkim unikalna strefa SALTARIS SPA, w której po raz pierwszy na taką skalę wykorzystaliśmy naturalne bogactwa Ciechocinka – wszystko to sprawi, że szybko zapomnisz o zgiełku wielkiego miasta i przekonasz się o sile natury.

Zdrowie

Doskonale wiemy, że wiele osób przyjeżdża do Ciechocinka głównie po to, by zadbać o swoje zdrowie i poprawić kondycję.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy szeroki wachlarz specjalistycznych kuracji rehabilitacyjnych oraz zabiegów z zakresu Medical SPA. Wśród nich coś, czego nie znajdziesz nigdzie indziej w Polsce – innowacyjną terapię manualną metodą Integracji Strukturalnej KMI.

Zrelaksuj się w basenie solankowym i unikalnej w skali kraju wewnętrznej tężni solankowej w Saltaris i SPA i przekonaj się, że w VILLA PARK wypoczynek i zdrowie stanowią nierozerwalną całość.

Uroda

Klimat Ciechocinka oraz tutejsze bogactwa naturalne nie tylko wpływają korzystnie na zdrowie, ale też sprzyjają poszukiwaniu piękna i witalności.

W naszej nowoczesnym Instytucie Med & SPA na gości czeka aż 20 gabinetów i ponad 100 profesjonalnych zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej, kuracji dermokosmetycznych, modelowania sylwetki, pielęgnacji twarzy i zabiegów anti-aging.

W ofercie dostępne są również masaże relaksacyjne z różnych stron świata i specjalne propozycje dla Panów. Dla par przygotowaliśmy ekskluzywny gabinet VIP Duo.

Relaks i komfort

Wodne przyjemności w basenie solankowym z licznymi atrakcjami? Seans w unikalnej saunie solankowej albo w laconium ze źródłem naturalnej solanki?

A może po prostu relaks w jacuzzi z widokiem na Park Zdrojowy? W strefie SALTARIS SPA przekonasz się, czym jest głęboki relaks w prawdziwie ciechocińskim stylu.

To nie wszystko!

Co powiesz choćby na kąpiel w egzotycznej wannie ofuro? Coś dla siebie znajdą również amatorzy bardziej aktywnych form wypoczynku. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy rozświetlone słońcem Studio Cardio, salę fitness oraz wypożyczalnię rowerów.

Dla wszystkich spragnionych odprężenia i wyciszenia przygotowaliśmy przestronne, komfortowo wyposażone pokoje hotelowe oraz wolno stojące rodzinne apartamenty. Jeśli hotel Ciechocinek – to na pewno Villa Park MED & SPA!

Dobry smak

Dla nas kuchnia to jedna z dziedzin sztuki. Dlatego w naszej Restauracji Preludium nie tylko skosztujesz prawdziwych kulinarnych arcydzieł, ale też masz okazję na żywo podziwiać kunszt Szefa Kuchni podczas pokazów Live Cooking.

Nieodłącznym elementem gastronomicznej oferty Villa Park MED & SPA jest specjalnie skomponowane menu SPA – wszystko po to, by zdrowie, uroda oraz smak życia stanowiły jedność.

Styl

Pragniemy wyróżniać się nie tylko bogactwem oferty, ale również designem.

Nasza Strefa SPA, zainspirowana naturalnymi motywami roślinnymi, zachwyca śmiałą, a zarazem niezwykle spójną koncepcją przestrzeni, a w pokojach typu Modern nowoczesne wzornictwo nawiązuje do tradycji słynnego uzdrowiska, jakim jest Ciechocinek. Hotel Villa Park MED & SPA to doskonały wybór.

Nasze nagrody:

Guest Review Award od Booking.com dla Villa Park MED&SPA!
Certyfikat jakości Tripadvisor 2016
Certyfikat jakośći Booking.com
Certyfikat Deutscher Wellness
Certyfikat Doskonałości od Tripadvisor dla hotelu Villa Park MED&SPA

Z radością informujemy, iż hotel Villa Park MED&SPA zdobył kolejne prestiżowe wyróżnienie – Guest Review Award od Booking.com! Dziękujemy wszystkim naszym Gościom z @booking.com za wspaniałą ocenę!

#guestsloveus #booking.com 

 dumą informujemy, iż hotel Villa Park MED&SPA już po raz kolejny otrzymał Certyfikat Jakości od najbardziej opiniotwórczego portalu turystycznego na świecie – Tripadvisor.

„Certyfikat jakości to sposób strony TripAdvisor na wyróżnienie firm z branży hotelarskiej, które stale otrzymują pochwały i wysokie oceny od podróżnych” — powiedziała Heather Leisman, wiceprezes ds. marketingu TripAdvisor. „To wyróżnienie pomaga podróżnym znaleźć obiekty, które stale świadczą usługi na najwyższym poziomie, a następnie dokonać w nich rezerwacji.”

Certyfikat jakości jest przyznawany na podstawie jakości, aktualności i liczby recenzji przesłanych na stronę TripAdvisor w ciągu 12 miesięcy. Aby się zakwalifikować, hotele muszą nie tylko uzyskać, ale także utrzymać wynik w ogólnym rankingu gwiazdkowym na poziomie co najmniej czterech z pięciu gwiazdek, wymaganą minimalną liczbę recenzji, a także znajdować się na stronie przez co najmniej 12 miesięcy.

Dziękujemy za wasze opinie!

Z radością informujemy, iż hotel Villa Park MED&SPA otrzymał certyfikat jakości od Booking.com
Dziękujemy za Wasze opinie!

Z dumą informujemy, że hotel Villa Park MED&SPA otrzymał prestiżowy certyfikat jakości od Niemieckiego Stowarzyszenia Wellness – Deutscher Wellness Verband.
Niemieckie Stowarzyszenie Deutsche Wellness GmbH to uznany ekspert specjalizujący się w dziedzinie SPA i Wellness. Jednym z celów prowadzonej przez Stowarzyszenie działalności jest ocena jakości usług świadczonych przez hotele w oparciu o wykaz starannie opracowanych standardów. Stowarzyszenie Deutsche Wellness wspiera także rozwój branży SPA i Wellness oraz prowadzi niezależne audyty.

Cieszymy się, że jakość i standard usług oferowanych w hotelu Villa Park MED&SPA spotkała się z uznaniem tak prestiżowego Stowarzyszenia.

Z wielką radością informujemy, iż hotel Villa Park MED.&SPA otrzymał certyfikat jakości od najbardziej opiniotwórczego portalu turystycznego na świecie. Dziękujemy!