Villa Park MED & SPA to najlepszy Hotel Spa w Ciechocinku – dwa baseny, własna tężnia, duża strefa Saltaris Spa. Zobacz najnowsze promocje – zapraszamy!

Hotel otwarty na pobyty o charakterze leczniczym

Wypocznij w Villa Park MED & SPA

Villa Park MED&SPA pozostaje otwarty i dostępny dla Gości hotelowych. Zgodnie z Rozporządzeniem realizujemy pobyty o charakterze leczniczym.

Przygotowaliśmy specjalne programy, w trakcie których nasi eksperci będą mogli zadbać o Wasze zdrowie oraz kondycję. Klinika Rehabilitacji Strukturalnej oraz strefa basenowa dostępna są dostępne dla osób będących na pobycie o charakterze leczniczym w ramach aktywności zaordynowanych przez fizjoterapeutów.

Pobyty o charakterze leczniczym

Warunkiem rozpoczęcia pobytu dla każdej z osób jest odbycie konsultacji z fizjoterapeutą oraz realizacja każdego dnia pobytu minimum jednego zabiegu fizjoterapeutycznego lub zabiegu balneologicznego.

Z zachowaniem odpowiednich procedur podczas pobytów Strefa Saltaris SPA oraz Klinika Rehabilitacji Strukturalnej będą dostępne dla Gości będących na pobycie. Restauracja Preludium przygotowuje dania na zasadzie Room Serivice.

Dostępne pakiety pobytowe o charakterze leczniczym

Złap oddech po COVID

Tygodniowy program dedykowany osobom, które przeszły COVID-19 i nadal borykają się z jego skutkami. Kompleksowy plan pod opieką lek. med. Elżbietą Dudzińską łączący terapie oddechowe, terapie manualne, ćwiczenia ruchowe, seanse w naszej tężni solankowej.

Szczegóły

Pakiet dla kobiet – pobyt o charakterze leczniczym

Z myślą o kobiecych wyjazdach. 7 zabiegów dla każdej z Pań, pobyt w komfortowym pokoju, wyżywienie oraz wypoczynek w SPA.

Szczegóły

Weekend w Ciechocinku - pobyt o charakterze leczniczym

Zaplanuj weekendowy pobyt o charakterze leczniczym, konsultacja z fizjoterapeutą, zestaw zabiegów, dostęp do Strefy Saltaris oraz wyżywienie.

Szczegóły

Rewitalizacja - pobyt o charakterze leczniczym

Pobyty o charakterze leczniczym już od jednej doby. Zaplanuj wypoczynek w luksusowym obiekcie medical SPA. Korzystaj z basenu solankowego, sauny suchej, tężni i jacuzzi. Zadbaj o swoją kondycję i skorzystaj z zajęć prowadzonych przez trenera. W ramach pakietu specjalny bon na zabiegi fizjoterapeutyczne!

Szczegóły

Pakiet Uzdrowisko-Solankowy

Pobyt o charakterze leczniczym w uzdrowisku. 2 noclegi, 3 zabiegi dla każdej osoby, posiłki i wypoczynek w Saltaris SPA.

Szczegóły

Pakiet Dieta i Zdrowie

Zaawansowany program pobytu detoksykującego połączonego z opieką dietetyka, terapeutów Kliniki Rehabilitacji Strukturalnej oraz z zajęciami z trenerami. 6-dniowy pobyt, który skutkuje obniżeniem masy ciała do aż 5 kg oraz stworzeniem długofalowego planu troski o zdrowie i kondycję!

Szczegóły

Pobyt w bezpiecznym miejscu

Cały personel Villa Park MED&SPA oraz Kliniki Rehabilitacji Strukturalnej został poddany szczepieniom przeciw COVID-19. Szczepienia odbyły się w pierwszej turze rządowego programu z racji na to, że nasz obiekt ma status Niepublicznego Zakładu Lecznictwa Uzdrowiskowego. Dzięki temu, nasi Goście mogą czuć się bezpiecznie podczas zabiegów czy kontaktując się z Recepcją.

Szczegóły