Villa Park MED & SPA to najlepszy Hotel Spa w Ciechocinku – dwa baseny, własna tężnia, duża strefa Saltaris Spa. Zobacz najnowsze promocje – zapraszamy!

Hotel ponownie otwarty od 7 lutego

Z radością informujemy, że Villa Park MED&SPA będzie ponownie otwarty na Gości! Od 7 lutego zapraszamy na pobyty o charakterze leczniczym. Przygotowaliśmy specjalne programy, w trakcie których ponownie nasi eksperci będą mogli zadbać o Wasze zdrowie oraz kondycję. Do tego wspaniały relaks w luksusowym obiekcie medical SPA oraz Strefie Saltaris, które sprzyjają regeneracji! Natomiast już od 1 lutego realizujemy zabiegi w naszym SPA oraz Klinice Rehabilitacji Strukturalnej dla osób z zewnątrz. Serdecznie zapraszamy!

 

Pobyty o charakterze leczniczym

Warunkiem rozpoczęcia pobytu dla każdej z osób jest odbycie konsultacji z fizjoterapeutą oraz realizacja każdego dnia pobytu minimum jednego zabiegu fizjoterapeutycznego lub zabiegu balneologicznego.

Z zachowaniem odpowiednich procedur podczas pobytów Strefa Saltaris, Instytut SPA oraz Klinika Rehabilitacji Strukturalnej będą dostępne dla Gości będących na pobycie. Restauracja Preludium przygotowuje dania na zasadzie Room Serivice.

Dostępne pakiety pobytowe o charakterze leczniczym

Nasi eksperci opracowali szereg dedykowanych pakietów pobytowych dostępnych między 7 a 28 lutym 2021r.

Złap oddech po COVID

Tygodniowy program dedykowany osobom, które przeszły COVID-19 i nadal borykają się z jego skutkami. Kompleksowy plan pod opieką lek. med. Elżbietą Dudzińską łączący terapie oddechowe, terapie manualne, ćwiczenia ruchowe, seanse w naszej tężni solankowej.

Szczegóły

Pakiet dla kobiet – pobyt o charakterze leczniczym

Z myślą o kobiecych wyjazdach. 7 zabiegów dla każdej z Pań, pobyt w komfortowym pokoju, wyżywienie oraz wypoczynek w SPA.

Szczegóły

Weekend SPA w Ciechocinku – pobyt o charakterze leczniczym

Pobyt od piątku do niedzieli, 6 zabiegów na pokój, zajęcia z trenerem, relaks w SPA oraz posiłki.

Szczegóły

Rewitalizacja Zimą – pobyt o charakterze leczniczym

Zaplanuj zimowy wypoczynek w luksusowym obiekcie medical SPA. Korzystaj bez limitu z basenu solankowego, sauny suchej, tężni i jacuzzi. Zadbaj o swoją kondycję i skorzystaj z zajęć prowadzonych przez trenera. W ramach pakietu specjalny bon na zabiegi fizjoterapeutyczne!

Szczegóły

Pakiet Rehabilitacyjny – 6 dni, 23 zabiegi!

Najbardziej rozbudowany pakiet zabiegowy w specjalnej cenie!

Szczegóły

Pakiet Uzdrowisko-Solankowy

Pobyt o charakterze leczniczym w uzdrowisku. 2 noclegi, 3 zabiegi dla każdej osoby, posiłki i wypoczynek w Saltaris SPA.

Szczegóły

Pakiet Dieta i Zdrowie

Zaawansowany program pobytu detoksykującego połączonego z opieką dietetyka, terapeutów Kliniki Rehabilitacji Strukturalnej oraz z zajęciami z trenerami. 6-dniowy pobyt, który skutkuje obniżeniem masy ciała do aż 5 kg oraz stworzeniem długofalowego planu troski o zdrowie i kondycję!

Szczegóły

Pobyt w bezpiecznym miejscu

Cały personel Villa Park MED&SPA oraz Kliniki Rehabilitacji Strukturalnej został poddany szczepieniom przeciw COVID-19. Szczepienia odbyły się w pierwszej turze rządowego programu z racji na to, że nasz obiekt ma status Niepublicznego Zakładu Lecznictwa Uzdrowiskowego. Dzięki temu, nasi Goście mogą czuć się bezpiecznie podczas zabiegów czy kontaktując się z Recepcją.

Szczegóły