Villa Park MED & SPA to najlepszy Hotel Spa w Ciechocinku – dwa baseny, własna tężnia, duża strefa Saltaris Spa. Zobacz najnowsze promocje – zapraszamy!

Hotel z Basenem Ciechocinek

Zrelaksuj się na wewnętrznym basenie solankowym lub zewnętrznym basenie tuż przy Parku Zdrojowym. Poznaj ofertę zabiegów SPA oraz terapii manualnych. Zapraszamy!

Nowości MED & SPA

Z myślą o potrzebach i oczekiwaniach naszych Gości wzbogacamy ofertę Instytutu MED & SPA w hotelu Villa Park.

Nasi Goście mogą korzystać z innowacyjnych zabiegów kosmetologii estetycznej, które w nieinwazyjny sposób pozwalają przywrócić skórze młody wygląd.

Zachęcamy również do konsultacji z psychologiem dr Albiną Rezuanova. W nowej ofercie proponujemy również ekskluzywny pakiet pobytowy „Odkryte Piękno Yonelle”, który doskonale regeneruje skórę, wprowadza w stan głębokiego relaksu i pomaga odzyskać witalność.

więcej szczegółów

Dwa baseny, sauny, jacuzzi

W Villa Park Med & Spa do dyspozycji Gości oddajemy dwa baseny: wewnętrzny solankowy (z kaskadą i masażami podwodnymi) oraz basen zewnętrzny z pomostem i leżakami.

Wstęp na oba baseny gwarantujemy oczywiście w ramach pobytu. Nowy basen zewnętrzny usytuowany jest w hotelowym patio, tuż przy Parku Zdrojowym w Ciechocinku. To unikalne miejsce relaksu na świeżym powietrzu.

W Saltaris SPA, oprócz basenu solankowego, znajduje się również jacuzzi, strefa saun oraz unikalna tężnia solankowa. Wszystko po to, aby wypoczynek w słynnym uzdrowisku był jeszcze bardziej udany. Potwierdzają to doskonałe opinie naszych Gości.

Strefa Saltaris SPA

Wodne przyjemności w basenie solankowym z licznymi atrakcjami? Seans w unikalnej saunie solankowej albo w laconium ze źródłem naturalnej solanki?

A może po prostu relaks w jacuzzi z widokiem na Park Zdrojowy? Odkryj Strefę Saltaris SPA i przekonaj się, czym jest głęboki relaks.

Zobacz szczegóły

Wyjątkowe zabiegi

Instytut MED&SPA to miejsce, w którym możesz zadbać o swoje zdrowie i urodę. W jednym z gabinetów znajduje się egzotyczna wanna Ofuro, w której, w pozycji siedzącej możesz podziwiać parkową zieleń za oknem.

Gabinet VIP to przestrzeń stworzona specjalnie z myślą o rytuałach SPA dla dwojga. Wyposażony jest w prywatną łaźnię parową, dużą wannę z hydromasażem i łóżka do masażu dla dwojga. Po zabiegach zapraszamy do wypoczywalni z widokiem na Park Zdrojowy.

Zobacz szczegóły

Pakiety Day SPA

Pobyt w Instytucie MED&SPA to gwarancja pełnego relaksu! Skorzystaj z propozycji pakietów Day SPA i wypocznij.

więcej szczegółów

Mama i dziecko w SPA

W Hotelu Villa Park MED&SPA posiadamy specjalną, luksusową strefę dedykowaną kobietom w okresie macierzyństwa.

Proponujemy im profesjonalną pielęgnację w okresie ciąży i wspomaganie powrotu do formy już po porodzie. W zabiegach zastosowano wyłącznie wyselekcjonowane, bezpieczne preparaty Yonelle najwyższej jakości.

więcej szczegółów