Villa Park MED & SPA to najlepszy Hotel Spa w Ciechocinku – dwa baseny, własna tężnia, duża strefa Saltaris Spa. Zobacz najnowsze promocje – zapraszamy!

Jak działa hotel po ponownym otwarciu?

Bezpieczeństwo i przestrzenie

Jeśli podczas najbliższych wyjazdów chcecie uniknąć dużych skupisk (jak np. polskie morze czy góry), idealnym wyborem będzie właśnie Villa Park!

Jesteśmy obiektem, w którym natura jest dosłownie na wyciągnięcie ręki (Park Zdrojowy, tężnie, zdrowe powietrze i relaksujący spokój). Jednocześnie posiadamy sprzyjającą kameralności infrastrukturę – kwaterujemy maksymalnie 120 osób, posiadamy restaurację, ogródek restauracyjny, kawiarnię z ogródkiem letnim, dwa baseny i aż 20 gabinetów zabiegowych!

W każdej tej strefie nasi pracownicy dbają o bezpieczne procedury.

Z czego obecnie można korzystać podczas pobytu i na jakich zasadach?

 • Restauracja Preludium

Restauracja działa już w pełni normalnie. Goście mogą cieszyć się restauracją, kawiarnią oraz przede wszystkim pięknym ogródkiem restauracyjnym! Nasza obsługa zadbała o bezpieczne odległości i odpowiednią staranność podczas przygotowywania posiłków. Tak, by Goście mogli cieszyć się wspaniałą atmosferą i pyszną kuchnią!

 • Odpowiednio przygotowane pokoje

Dbamy o pełen komfort i bezpieczeństwo naszych Gości. Pokoje na Państwa przyjazd są odpowiednio przygotowywane i dezynfekowane!

 

 • Instytut MED&SPA

Relaksujące masaże, specjalistyczne zabiegi na ciało oraz zabiegi kosmetologii estetycznej. Nowoczesna strefa jest dostępna ponowie dla naszych Gości! Wszystkie gabinety są odpowiednio dezynfekowane, a obsługa dba o bezpieczeństwo podczas zabiegów. Zapraszamy ponownie na relaks i odnowę w naszych nowoczesnych gabinetach!

 • Klinika Rehabilitacji Strukturalnej

Nasi terapeuci są ponownie gotowi nieść pomoc w przypadku problemów z układem ruchu, dolegliwości bólowych czy napięć w ciele.

 • Strefa basenowa

Długo wyczekiwana przez naszych Gości strefa basenowa ponownie otwarta od 6 czerwca! 😊 Basen z solanką z wnętrza Ziemi, jedna z nielicznych tężni solankowych, sauny, jacuzzi, łaźnia, laconium. Cała infrastruktura ponownie do dyspozycji Gości!

 • Basen zewnętrzny wraz ze strefą relaksu

Serce hotelu latem. Idealna przestrzeń do wypoczynku w ciepłe popołudnia. Do tego tuż obok strefa relaksu z leżakami, a za nią Park Zdrojowy!

 • Przestrzenie zielone na terenie naszego obiektu, oraz sąsiedztwo Parku Zdrojowego

Rozkoszuj się naturą w samym sercu najsłynniejszego polskiego uzdrowiska. Parki i alejki, a w nich szum drzew i śpiew ptaków.

 • Zajęcia fitness z trenerami w wybranych terminach

Joga, pilatess, zdrowy kręgosłup czy ZOGA. W wybranych terminach organizujemy je na świeżym powietrzu nad basenem zewnętrznym lub w naszej profesjonalnej sali fitness.

 • Sala Cardio

Profesjonalny sprzęt ponownie do dyspozycji Gości. Zadbaliśmy o bezpieczne odległości i odpowiednią dezynfekcję.

 • Atrakcje i infrastruktura dla Dzieci

Ponownie w wybranych terminach organizujemy zajęcia z animatorami dla najmłodszych Gości. W SPA czekają na nich dedykowane zabiegi, a w Restauracji specjalna Karta Menu. Na basenie najmłodsi mogą korzystać z gadżetów pływackich dla dzieci. Do tego duży kreatywny plac zabaw na powietrzu i wewnętrzny Baby Room. Natomiast w okolicy liczne, ponownie czynne atrakcje, jak Wodny Plac Zabaw czy ścianki wspinaczkowe na ulicy Staszica.

 • Pozostałe, bezpieczne atrakcje

Sprzęt rowerowy dezynfekowany po każdym Gościu, wycieczki meleksem po Ciechocinku czy atrakcje w najbliższej okolicy, które z początkiem czerwca ponownie się otwierają! W Villa Park nie można się nudzić! 😊

Mają Państwo dodatkowe pytania przed dokonaniem rezerwacji czy przyjazdem odnośnie naszych procedur bezpieczeństwa i dostępnej infrastruktury?

Chętnie odpowiemy na Wszystkie Wasze pytania!

Zapraszamy do kontaktu z naszą Recepcją.

Czekamy na Państwa ponownie! Zaplanuj wspaniały, relaksujący urlop w Polsce w luksusowym hotelu!