Kolejna witryna oparta na WordPressie

Centrum Konferencyjne Villa Park

Przyjazna atmosfera Ciechocinka oraz nastrojowe otoczenie Parku Zdrojowego sprzyja nie tylko odpoczynkowi, ale również pracy. Dlatego Villa Park to doskonałe miejsce na organizację konferencji, szkoleń, warsztatów, czy eventów firmowych.

Specjalna Strefa Biznesowa

Sześć nowoczesnych, profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych, bogata oferta gastronomiczna, kompleksowa obsługa, szeroki wachlarz atrakcji sprawi, że każde spotkanie biznesowe w naszym hotelu będzie zarówno efektywne, jak i przyjemne.

Kto bowiem nie chciałby po intensywnym szkoleniu odprężyć się w basenie albo odetchnąć zdrowym solankowym powietrzem? U nas to wszystko masz w pakiecie.

Multifunkcyjne Sale

Sześć sal konferencyjnych o powierzchni od 30 do 100 m2 stwarza niemal nieograniczone możliwości aranżacji przestrzennej. Trzy Sale Parkowe można ze sobą dowolnie łączyć, co pozwala uzyskać nawet 200 m2 funkcjonalnej przestrzeni.

Wyślij zapytanie – dopasujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb.

Dowiedz się więcej

Wyjątkowe atuty

Dzięki unikalnej lokalizacji w sercu przepięknego uzdrowiska jesteśmy w stanie zapewnić niepowtarzalne atrakcje uczestnikom spotkań, eventów i konferencji:

  • Uroczysta kolacja lub obiad w zabytkowej Warzelni Soli lub na ciechocińskiej tężni
  • Uroczysta kolacja lub lunch w Parku Zdrojowym przy dźwiękach kwartetu smyczkowego
  • Piknik nad Wisłą
  • Fajfy w zabytkowym Bristolu, czyli zabawmy się, jak za dawnych lat

Skontaktuj się z nami

Program Lojalnościowy

W Villa Park MED & SPA przygotowaliśmy specjalny Program Lojalnościowy dla Biznesu.

W ramach Programu przyznajemy vouchery zniżkowe na kolejne imprezy lub spotkania organizowane w naszych obiektach. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami i regulaminem programu.

Pobierz szczegóły

Nasze referencje

O tym, że Villa Park MED & SPA to optymalne miejsce na organizację spotkań świadczą liczne referencje wystawiane przez naszych dotychczasowych partnerów biznesowych.

Zapraszamy do zapoznania się z referencjami. Czekamy na Państwa zapytania ofertowe.

Zobacz Referencje

Doskonała kuchnia

Wzmożony wysiłek umysłowy podczas konferencji i szkoleń wymaga odpowiedniej stymulacji w postaci dobrego jedzenia.

Dlatego uczestnikom konferencji odbywających się w naszym hotelu proponujemy kompleksową ofertę gastronomiczną, na którą składają się zarówno przerwy kawowe podczas spotkań, jak i bankiety, uroczyste kolacje, a nawet pokazy typu Live Cooking Show z gotowaniem na żywo.

Nasza Restauracja

Wyślij zapytanie konferencyjne

Sprawdź ofertę;
tel.: 54 416 41 00