Kolejna witryna oparta na WordPressie

Oferta Konferencyjna

Przyjazna atmosfera Ciechocinka oraz nastrojowe otoczenie Parku Zdrojowego sprzyja nie tylko odpoczynkowi, ale również pracy. Dlatego Villa Park to doskonałe miejsce na organizację konferencji, szkoleń, warsztatów, czy eventów firmowych.

Specjalna Strefa Biznesowa

Sześć nowoczesnych, profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych, bogata oferta gastronomiczna, kompleksowa obsługa, szeroki wachlarz atrakcji sprawi, że każde spotkanie biznesowe w naszym hotelu będzie zarówno efektywne, jak i przyjemne.

Kto bowiem nie chciałby po intensywnym szkoleniu odprężyć się w basenie albo odetchnąć zdrowym solankowym powietrzem? U nas to wszystko masz w pakiecie.

Multifunkcyjne Sale

Sześć sal konferencyjnych o powierzchni od 30 do 100 m2 stwarza niemal nieograniczone możliwości aranżacji przestrzennej. Trzy Sale Parkowe można ze sobą dowolnie łączyć, co pozwala uzyskać nawet 200 m2 funkcjonalnej przestrzeni.

Wyślij zapytanie – dopasujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb.

Dowiedz się więcej

Wyjątkowe atuty

Miasto Ciechocinek jest największym nizinnym uzdrowiskiem w Polsce. Malownicze położenie w centrum kraju – na lewym brzegu Wisły, między Toruniem a Włocławkiem, 200 km autostradą A1 od Warszawy i Gdańska, w sercu historycznych Kujaw, stanowi jeden z większych atutów uzdrowiska.

Miasto przyciąga turystów nie tylko swymi walorami leczniczymi, lecz także malowniczym położeniem, zielenią licznych skwerów i parków, wyjątkowym klimatem, powagą tężni oraz urokiem wielu miejsc spacerowych.

Ciechocinek to także miejscowość z unikatowymi na skalę europejską zespołami zabytków, m.in. Warzelnia Soli, Dworek Prezydencki po Ignacym Mościckim, Polowa Cerkiew Prawosławna z XIX wieku.

Hotel Villa Park mieści się w sercu przepięknego uzdrowiska, w otoczeniu Parku Zdrojowego i zabytkowych Tężni. Dzięki tej wyjątkowej lokalizacji jesteśmy w stanie zapewnić niepowtarzalne atrakcje uczestnikom spotkań, eventów i konferencji.

Skontaktuj się z nami

Doskonała kuchnia

Konferencje i szkolenia wymagają odpowiedniej oprawy gastronomicznej.

Uczestnikom konferencji odbywających się w Hotelu Villa Park MED&SPA proponujemy kompleksową ofertę gastronomiczną, na którą składają się zarówno przerwy kawowe podczas spotkań, jak i bankiety, uroczyste kolacje, a nawet pokazy typu Live Cooking Show z gotowaniem na żywo.

Nasza Restauracja

Wyjątkowe pokoje

Proponujemy wygodne, klimatyzowane, doskonale wyposażone pokoje: 1- lub 2-osobowe, Pokoje Deluxe oraz Apartament. Zapraszamy również do apartamentów w willach rodzinnych zlokalizowanych tuż przy hotelu.

 

poznaj nasze pokoje

Program Lojalnościowy

W Villa Park MED & SPA przygotowaliśmy specjalny Program Lojalnościowy dla Biznesu.

W ramach Programu przyznajemy vouchery zniżkowe na kolejne imprezy lub spotkania organizowane w naszych obiektach. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami i regulaminem programu.

Pobierz szczegóły

Nasze referencje

O tym, że Villa Park MED & SPA to optymalne miejsce na organizację spotkań świadczą liczne referencje wystawiane przez naszych dotychczasowych partnerów biznesowych.

Zapraszamy do zapoznania się z referencjami. Czekamy na Państwa zapytania ofertowe.

Zobacz Referencje

Wyślij zapytanie konferencyjne

Sprawdź ofertę;
tel.: 54 416 41 00