Villa Park MED & SPA to najlepszy Hotel Spa w Ciechocinku – dwa baseny, własna tężnia, duża strefa Saltaris Spa. Zobacz najnowsze promocje – zapraszamy!

Pracownik techniczno – gospodarczy

Wymagania:

  • mile widziana znajomość instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, klimatyzacyjnych, wodociągowo – kanalizacyjnych,
  • doświadczenia w hotelarstwie w dziele technicznym – dodatkowym atutem
  • Umiejętności pracy w zespole, dbałość o powierzone mienie, kultura osobista, mile widziane doświadczenie na tym stanowisku, odpowiedzialnego podejścia do pracy, sumienności, uczciwości oraz dyspozycyjności
  • Doświadczenie w obsłudze technicznej budynków mile widziane,
  • Prawo jazdy kategorii „B”

Zadania:

  • Utrzymanie w należytym stanie technicznym podległych urządzeń, instalacji technicznych oraz pomieszczeń znajdujących się w budynkach należących do hotelu,
  • Wykonywanie drobnych prac montażowych, naprawczych,
  • Usuwanie awarii i usterek, prowadzenie drobnych napraw i konserwacji
  • Zgłaszanie na bieżąco wszelkich awarii i usterek na terenie obiektu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

KONTAKT

tel.: 54 416 41 31

e-mail: eborkowska-soltys@villapark.pl

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Docenienie Twojej pracy,
  • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
  • Profesjonalne narzędzia pracy,