Villa Park MED & SPA to najlepszy Hotel Spa w Ciechocinku – dwa baseny, własna tężnia, duża strefa Saltaris Spa. Zobacz najnowsze promocje – zapraszamy!

Spędź wyjątkowy, wakacyjny urlop w SPA

Szukasz na wakacyjny urlop miejsca z dala od tłumów, jednak z bogatą ofertą atrakcji, bliskością natury i nowoczesną, komfortową infrastrukturą? Idealnie trafiłeś!

Kameralny obiekt z mnóstwem atrakcji

Villa Park MED&SPA to renomowany hotel, który dzięki bardzo dużej przestrzeni i terenom zielonym gwarantuje komfortowy, bezpieczny letni pobyt. Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Zdrojowego zapraszającego na spacery, ogród na terenie obiektu, zielona polana, alejki z ławkami, zewnętrzny plac zabaw dla dzieci, prywatne ogródki przypisane do wybranych Apartamentów oraz zewnętrzny Ogródek Restauracyjny. Mimo pełnego obłożenia latem, możesz czuć się tu swobodnie i kameralnie!

Relaks nad basen zewnętrzny

Relaks nad zewnętrznym basenem rekreacyjnym? Do tego rozbudowana strefa leżaków z parasolami oraz stolikami. Wybierz swój ulubiony letni napój i spędź popołudnie nad jego brzegiem. Nie musisz zabierać parawanu czy rezerwować miejsc o świcie. Zatroszczyliśmy się o ich odpowiednią ilość. Do tego bezpieczny, odgrodzony brodzik dla dzieci, a w wybranych terminach zapraszamy na zajęcia Fitness nad basenem.

Obiekt idealny na wakacje z dziećmi

Potrzeby naszych najmłodszych Gości są naszym priorytetem. Zadbaliśmy o:

  • Zewnętrzny, ogrodzony plac zabaw w cieniu drzew
  • Pokój Zabaw pełen kreatywnych zabawek
  • Dedykowane Menu w Restauracji z kilkunastoma propozycjami
  • Autorskie zabiegi w SPA dla najmłodszych Gości – m.in masaż ciepłą czekoladą czy Paznokcie Księżniczki
  • Programy animacyjne w wybranych terminach
  • Bezpieczne zabawki i sprzęt pływacki dla najmłodszych na basenie
  • Sprzęt rekreacyjny – rowery i kaski dostosowane do potrzeb dzieci
  • Kilkanaście minut spacerem do Wodnego Parku Rozrywki, Ścianek Wspinaczkowych czy Kortów Tenisowych

Wyjątkowe rekomendacje!

Jako hotel Villa Park MED&SPA w czerwcu braliśmy udział w akcji #urlopwkraju. Akcja miała na celu popularyzację wyjątkowych miejsc w Polsce na pobyty wakacyjne. W ramach akcji gościliśmy w hotelu @Babie Lato – Agnieszkę Bujałę, twórcę internetowego, która skupia się na tematach związanych na podróżach z dziećmi i wychowaniu młodych pociech. Nasz hotel otrzymał tytuł najlepszego hotelu dla dzieci!

Atrakcje idealne na długi pobyt

Szukasz miejsca na dłuższy urlop w Polsce? Villa Park oferuję moc atrakcji, dzięki której każdy dzień może wyglądać zupełnie inaczej! Bogata oferta atrakcji w Strefie Saltaris, różnorodna oferta zabiegowa w Instytucie MED&SPA, specjalistyczne terapie w Klinice Rehabilitacji Strukturalnej, sezonowe Menu w Restauracji i bufety tematyczne, bogactwo atrakcji na terenie Ciechocinka, basen zewnętrzny.

SPRAWDŹ WSZYSTKIE NASZE ATRAKCJE

Dedykowane wakacyjne pakiety!

Planujesz długi pobyt z dziećmi? Skorzystaj z pakietu Rodzinne Wakacje. Myślisz o letnim wyjeździe do SPA z przyjaciółką – idealnym dla Ciebie będzie pakiet Dla Kobiet. A może myślisz o relaksującym pobycie z mężem czy ukochaną? Wybierz pakiet Regeneracja Lato!

SPRAWDŹ WSZYSTKIE PROPOZYCJE!

Spędź to lato po wiosennej izolacji w wyjątkowym miejscu!