Kolejna witryna oparta na WordPressie

Villa Park MED&SPA

Nowości w Instytucie MED&SPA

Z myślą o potrzebach i oczekiwaniach naszych Gości wzbogacamy ofertę Instytutu MED&SPA w hotelu Villa Park. Nasi Goście mogą korzystać z innowacyjnych zabiegów kosmetologii estetycznej, które w nieinwazyjny sposób pozwalają przywrócić skórze młody wygląd, konsultacji z psychologiem – dr Albiną Rezuanova oraz ekskluzywnego urodowego pakietu pobytowego „Odkryte Piękno Yonelle”, który doskonale regeneracje skórę, wprowadza w stan głębokiego relaksu i pomaga odzyskać witalność.

 

więcej szczegółów

Strefa Saltaris SPA

Wodne przyjemności w basenie solankowym z licznymi atrakcjami? Seans w unikalnej saunie solankowej albo w laconium ze źródłem naturalnej solanki?

A może po prostu relaks w jacuzzi z widokiem na Park Zdrojowy? Odkryj Strefę Saltaris SPA i przekonaj się, czym jest głęboki relaks.

więcej szczegółów

Zabiegi w SPA

Instytut MED&SPA to miejsce, w którym możesz zadbać o swoje zdrowie i urodę. W jednym z gabinetów znajduje się egzotyczna wanna Ofuro, w której, w pozycji siedzącej możesz podziwiać parkową zieleń za oknem. Gabinet VIP to przestrzeń stworzona specjalnie z myślą o rytuałach SPA dla dwojga. Wyposażony jest w prywatną łaźnię parową, dużą wannę z hydromasażem i łóżka do masażu dla dwojga. Po zabiegach zapraszamy do wypoczywalni z widokiem na Park Zdrojowy.

więcej szczegółów

Pakiety Day SPA

Pobyt w Instytucie MED&SPA to gwarancja pełnego relaksu! Skorzystaj z propozycji pakietów Day SPA i wypocznij.

więcej szczegółów

Mama i dziecko w SPA

W Hotelu Villa Park MED&SPA posiadamy specjalną, luksusową strefę dedykowaną kobietom w okresie macierzyństwa.

Proponujemy im profesjonalną pielęgnację w okresie ciąży i wspomaganie powrotu do formy już po porodzie. W zabiegach zastosowano wyłącznie wyselekcjonowane, bezpieczne preparaty Yonelle najwyższej jakości.

więcej szczegółów