Villa Park MED & SPA to najlepszy Hotel Spa w Ciechocinku – dwa baseny, własna tężnia, duża strefa Saltaris Spa. Zobacz najnowsze promocje – zapraszamy!

Vouchery

Szukasz idealnego prezentu?

Szukasz pomysłu na prezent idealny? Podaruj najbliższym cudowny relaks – zamów voucher do Hotelu Villa Park Med&SPA! Luksusowy obiekt, nagradzana na międzynarodowych konkursach Strefa SPA, wyjątkowe zabiegi, masaże i terapie. Najlepsza Restauracja w Ciechocinku według portalu Tripadvisor i świetne recenzje Gości. Podaruj bliskiej osobie wspaniały wypoczynek.

Rodzaje Voucherów

Vouchery kwotowe, które osoba obdarowana może zamienić na wspaniały pobyt, posiłki w Restauracji Preludium, zakup kosmetyków czy relaksujące zabiegi w Instytucie MED&SPA. Vouchery pobytowe – podaruj pobyt weekendowy dla dwóch osób, czy pobyt na jedną dobę z zabiegami i pełnym wyżywieniem. Vouchery na pobyty DAY SPA – wspaniały prezent dla osób z okolic.

To Ty wybierasz, jakim prezentem i o jakiej wartości chcesz obdarować bliskich.

Nowość! Sklep Online!

Prezent Last Minut? Zapraszamy do bezpośrednich zakupów w naszym sklepie online! Dodatkowo w sklepie online super rabaty do 30%!

Zobacz sklep Online

Zakup bezpośrednio przez Recepcję

Chcesz maksymalnie spersonalizować swój voucher? Zapraszamy do kontaktu z Recepcją:

tel.: (54) 416 41 00
recepcja@villapark.pl


Wszystkie vouchery pakujemy w ozdobne, eleganckie pudełka. Możliwość wysyłki kurierem lub odbiór osobisty. Zapraszamy do zakupów!

Vouchery prezentowe dla firm

Szukasz wyjątkowego prezentu dla swoich pracowników po tym szczególnym roku? Podaruj im niezapomniany relaks i wypoczynek w luksusowym hotelu SPA.

Dokonaj zakupu voucherów o wartości powyżej 35 000 zł netto i zyskaj jeszcze więcej!

Vouchery są ważne przez aż 12 miesięcy od daty wystawienia!

zobacz szczegóły