Villa Park MED & SPA to najlepszy Hotel Spa w Ciechocinku – dwa baseny, własna tężnia, duża strefa Saltaris Spa. Zobacz najnowsze promocje – zapraszamy!

Nowości w Instytucie MED&SPA

JAPOŃSKI MASAŻ TWARZY KOBIDO

Kobido to niepowtarzalna forma sztuki masażu, która jest alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej. Ma największą liczbę złożonych technik manualnych. Masaż działa nie tylko powierzchniowo, ale też w głębszych warstwach skóry, tkanki podskórnej, tłuszczu, powięzi, a także na poziomie mięśni. Uaktywnia nerwy twarzy, zwiększając przepływ Qi (energii) i prowadząc do naturalnego liftingu.

ZOBACZ WIĘCEJ

Kosmetologia Estetyczna

Z radością informujemy, iż oferta Instytutu MED&SPA w hotelu Villa Park wzbogaciła się o dwa innowacyjne urządzenia, które pomagają w nieinwazyjny sposób przywrócić skórze młody wygląd.

WIĘCEJ INFORMACJI

Nowość - konsultacje z psychologiem dr ALBINĄ REZUANOVA!

Miło nam poinformować, że rozszerzamy ofertę Instytutu MED&SPA o indywidualne konsultacje z psychologiem.

Pani Albina Rezuanova jest dr nauk humanistycznych z zakresu psychologii, trenerem, terapeutą, psychologiem rodzinnym, specjalistą terapii krótkoterminowej z wieloletnim doświadczeniem. W swojej pracy stosuje nowoczesne formy terapii, m.in.: poprzez śmiech i ruch. Jest Członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów PSTTSR.

Goście Villa Park MED&SPA będą mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji z Panią Doktor

Cena indywidualnego godzinnego poradnictwa psychologicznego – 200 PLN od osoby (czas trwania 60 min).

Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej: Recepcja SPA – tel. +48 54 416 43 33, e-mail recepcjaspa@villapark.pl

Serdecznie zapraszamy!