Villa Park MED & SPA to najlepszy Hotel Spa w Ciechocinku – dwa baseny, własna tężnia, duża strefa Saltaris Spa. Zobacz najnowsze promocje – zapraszamy!

WYBIERZ IDEALNY PAKIET

Modernizacja windy

Drodzy Goście,

W dniach 10 maja – 30 czerwca 2022 w naszym hotelu będę trwać prace związane z modernizacją windy. Nasi pracownicy będą do Państwa dyspozycji jeśli chodzi o pomoc w noszeniu bagaży, aby nasze prace nie wpłynęły na komfort Państwa pobytu.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Z wyrazami szacunku,

Zespół Villa Park MED&SPA

Wiosna w uzdrowisku!

Wiosna w uzdrowisku.

Nowość w Klinice Rehabilitacji Strukturalnej Villa Park MED&SPA

Magnetoterapia VIOFOR!

Zaawansowana technologia oparta na impulsowym polu magnetycznym oraz działaniu światła LED. Dogłębnie przebadane rezultaty medyczne, kilkaset publikacji naukowych, ponad 30 nagród krajowych i międzynarodowych.

Z dumą informujemy, że urządzenie jest już dostępne dla pacjentów Kliniki Rehabilitacji Strukturalnej Villa Park MED&SPA!

Na czym opiera się magnetoterapia Viofor?

Prawidłowe przemiany komórkowe są warunkiem długiego i zdrowego życia. Energia elektromagnetyczna wykorzystywana w systemie Viofor przenika przez ciało i dociera do każdej komórki, stymulując naturalne procesy regeneracji organizmu. W ten sposób usprawnia transport tlenu i substancji odżywczych oraz usuwanie toksyn. Komórki stają się lepiej odżywione i dotlenione, dzięki czemu skutecznie walczą ze stanami zapalnymi oraz bólem.

Efekty i korzyści MagnoterapiiViofor

W Rehabilitacji:

W odnowie biologicznej:

W leczeniu chorób przewlekłych:

We wsparciu odporności:

W kosmetologii:

Światło LED i impulsowe pole magnetyczne zapewnia głęboką regenerację skóry. Przeciwdziałają jej starzeniu oraz skutecznie radzą sobie z niedoskonałościami, przebarwieniami, trądzikiem i problemami z naczynkami. Terapia skóry urządzeniem Viofor może być stosowana profilaktycznie jako metoda anti-aging (przeciwstarzeniowa), wspomagająca i uzupełniająca działanie zabiegów kosmetologicznych oraz jako wsparcie leczenia problemów dermatologicznych i stanów zapalnych.

W regeneracji sportowej:

Długi Weekend Listopadowy

Wyjątkowe tematyczne wieczory kulinarne z Live Cooking oraz specjalna oferta w SPA na relaksujące zabiegi. Rozgrzewające seanse w saunie z przeszkleniem na uroczy Park Zdrojowy oraz inhalacje w unikalnej, wewnętrznej tężni solankowej. Muzyka na żywo w czwartkowy i sobotni wieczór oraz poczęstunek rogalami świętomarcińskimi w prezencie dla Gości. Zapraszamy na cudowny weekend pełen atrakcji do Villa Park MED&SPA!

W programie weekendu:

Specjalna oferta w Instytucie MED&SPA w trakcie weekendu:

W trakcie długiego weekendu listopadowego specjalna oferta na produkty kosmetyczne polskich marek:

Jesienne weekendy tematyczne

Drodzy Goście,

Jesienna odsłona Villa Park MED&SPA to moc atrakcji i wyjątkowych wydarzeń dla całej rodziny.

POZNAJ NASZE WYDARZENIA SPECJALNE!

Jesienny relaks w Villa Park MED&SPA

Jesienny relaks w Villa Park MED&SPA

Super oferty na wrzesień!

przedłużamy wakacje

Letnie weekendy tematyczne 2021!

Drodzy Goście,

Letnia odsłona Villa Park MED&SPA to moc atrakcji i wyjątkowych wydarzeń dla całej rodziny.

Poznaj nasze wydarzenia specjalne!

Lipiec

Sierpień


Zapraszamy serdecznie na wyjątkowe letnie weekendy do Villa Park MED&SPA!

Dofinansowanie z Polskiego Funduszu Rozwoju

Szanowni Państwo,

Informujemy, że nasz obiekt otrzymał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.

Hotel otwarty na pobyty o charakterze leczniczym

Hotel ponownie otwarty od 7 lutego