Villa Park MED & SPA to najlepszy Hotel Spa w Ciechocinku – dwa baseny, własna tężnia, duża strefa Saltaris Spa. Zobacz najnowsze promocje – zapraszamy!

Spędź wyjątkowy, wakacyjny urlop w SPA

Spędź wyjątkowy, wakacyjny urlop w SPA

Wyjątkowy basen solankowy w Ciechocinku

Wyjątkowy basen solankowy w Ciechocinku

Idealne miejsce na Wakacje w Polsce – Zapraszamy!

Wakacyjne weekendy tematyczne w Villa Park

Tegoroczne lato zapowiada się w Villa Park MED&SPA wyjątkowo! Z myślą o długich, wakacyjnych pobytach przygotowaliśmy szereg wydarzeń specjalnych w hotelu! Do tego idealna, letnia infrastruktura , moc atrakcji dostępnych w hotelu i naszych pięknych okolicach. Basen zewnętrzny oraz zewnętrzna strefa relaksu z parasolami i leżakami, bogata w atrakcje Strefa Saltaris SPA oraz Instytut MED&SPA. Możliwość umówienia się na specjalistyczne terapie ruchu w Klinice Rehabilitacji Strukturalnej. Wspaniała, rodzinna atmosfera i otoczenia Parku Zdrojowego.

Spędź wakacyjny urlop w wyjątkowym miejscu!

Długi weekend – Strefa Saltaris SPA dostępna tylko dla Gości hotelowych

Drodzy Goście,

W trakcje długiego weekendu czerwcowego 11 – 14 czerwca, Strefa Saltaris SPA dostępna będzie tylko dla Gości będących na pobycie hotelowym.
Gości z zewnątrz zapraszamy serdecznie w innych terminach.

Życzymy wspaniałego długiego weekendu!

KONKURS „Relaksujące pobyty w Villa Park”

Dzień Mamy – podaruj Jej wyjątkowe chwile!

Oferta Specjalna!

Podaruj Mamie wyjątkowe chwile relaksu, odprężenia oraz profesjonalną pielęgnację. Spraw jej wyjątkowy prezent, na który zasługuje! Dla Mam z okazji ich święta przygotowaliśmy specjalne zestawy upominkowe, dedykowane Pakiety Day Spa oraz vouchery kwotowe do wykorzystania w Instytucie MED&SPA czy na pobyt w hotelu!

Oferta specjalna obowiązuje do 30 maja 2020.

ZOBACZ OFERTĘ!

SPA ONLINE

SPA i gabinety kosmetyczne pozostają zamknięte, a Wasza skóra potrzebuje wiosennego odżywienia? W tym wyjątkowym czasie, kiedy nie możemy spotkać się w naszym hotelowym SPA, proponujemy Wam wspólnie z marką Yonelle limitowany dostęp do zakupu online kosmeceutyków MEDESTHETIC!

ZOBACZ WIĘCEJ!

Menu wielkanocne – oferta cateringowa

Drodzy Goście,

Nadchodzące święta Wielkanocy będą szczególne. Dla nas wiązały się one dotychczas z pełnym energii i pozytywnych emocji czasem, uroczystymi kolacjami z pianistą, świątecznymi lunchami z przepięknym widokiem na budzący się do życia Park Zdrojowy i długimi, relaksującymi śniadaniami, po których zapraszaliśmy naszych Gości do strefy SPA na odprężające seanse w łaźniach, saunach i rozluźniające masaże i zabiegi.

W tym roku również postanowiliśmy dać Państwu namiastkę naszej Gościnności i poczuć choć odrobinę świątecznej atmosfery w naszym hotelu!

Zapraszamy do korzystania ze specjalnie skomponowanego Menu Świątecznego – tym razem w formie cateringu!

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW!

Zoga Movement z Wojtkiem Cackowskim

piątek, 28 lutego 2020, o godz. 18:30

Już w najbliższy piątek, 28 lutego br. o godz. 18:30 zapraszamy na zajęcia Zoga Movement z Wojtkiem Cackowskim! Prowadzisz siedzący tryb życia? Cierpisz z powodu bólu kręgosłupa? Chcesz poczuć się swobodnie w swoim ciele? Weź udział w innowacyjnych zajęciach Zoga Movement i dowiedz się jak skutecznie zmniejszyć dolegliwości układu ruchu. Zadbaj o swoje zdrowie!

Zarezerwuj termin, spakuj strój sportowy i weź udział w zajęciach prowadzonych przez eksperta!

Wstęp – bezpłatny!

ZOBACZ WIĘCEJ!