Villa Park MED & SPA to najlepszy Hotel Spa w Ciechocinku – dwa baseny, własna tężnia, duża strefa Saltaris Spa. Zobacz najnowsze promocje – zapraszamy!

Bezpieczny Hotel

Zapraszamy na pobyty w bezpiecznym obiekcie

Nasz hotel od maja 2020 roku objęty jest programem Bezpieczny Hotel. Okres ponownego otwarcia naszego obiektu po czasie izolacji pozwolił nam na wypracowanie nienagannych procedur bezpieczeństwa, przy zachowaniu pełnego komfortu naszych Gości. Hotel jest miejscem w pełni bezpiecznym dla naszych Gości i spełniamy wszystkie wytyczne władz oraz programu Bezpieczny hotel. Dodatkowo cały nasz personel przeszedł już szczepienia przeciwko COVID-19

Większe procedury, ta sama atmosfera

Mimo realizowania przez naszych pracowników dodatkowych procedur bezpieczeństwa, atmosfera w obiekcie jest w pełni relaksująca i komfortowa dla naszych Gości. Wysoki sezon wakacyjny 2020, podczas którego mieliśmy zaszczyt przyjąć ponad 2500 Gości pokazał, że nasz obiekt jest miejscem w pełni bezpiecznym i przygotowanym odpowiednio na spełnianie norm i wytycznych władz.

To była nasza kolejna wizyta w tym hotelu. Kolejna ale jednocześnie pierwsza w czasie trwania pandemii. Jesteśmy pod wrażeniem procedur jakie hotel stosuje w tym trudnym okresie czasu - zwłaszcza dbanie o czystość na hollu, na korytarzach ale zwłaszcza w restauracji.

Wrzesień 2020, Tripadvisor

Hotel najlepszej klasy. W czasach COVIDu radzi sobie znakomicie. Wszystko działa w bezpieczny sposób.

Lipiec 2020, Tripadvisor

Jak dbamy o bezpieczeństwo Gości?

Nasze procedury są dopracowane od samego przyjazdu i zakwaterowania Gości. Skróciliśmy proces check-in, na bieżąco dezynfekujemy wszystkie przestrzenie wspólne, troszczymy się o odpowiednie przygotowanie i dezynfekcję pokoi na przyjazd Gości. W Strefie Wellness, SPA oraz Restauracji wprowadziliśmy odpowiednią dezynfekcję i procedury. Na personel na bieżąco analizuje wytyczne władz i wprowadza odpowiednie zasady bezpieczeństwa.

Restauracja Preludium

Restauracja Preludium jest dostępna dla Gości zarówno w systemie na wynos, jak i stacjonarnie, serwując posiłki na zasadach zgodnych w wytycznymi władz. Dla komfortu Gosci dbamy o bezpieczne przestrzenia, latem natomiast zapraszamy także do Ogródka Restauracyjnego.

Odpowiednio przygotowane pokoje

Dbamy o pełen komfort i bezpieczeństwo naszych Gości. Pokoje na Państwa przyjazd są odpowiednio przygotowywane i dezynfekowane. Jeśli zależy Wam na dodatkowej kameralności polecamy nasze wolnostojące Ville. Każdy pokój jest dokładnie dezynfekowany, sprzątany i wietrzony na przyjazd Gości.

Instytut MED&SPA oraz Klinika Rehabilitacji Strukturalnej

Relaksujące masaże, specjalistyczne zabiegi na ciało oraz zabiegi kosmetologii estetycznej. Nasza nowoczesna strefa spełnia wszystkie wymogi i wytyczne władz. Wszystkie gabinety są odpowiednio dezynfekowane, a obsługa dba o bezpieczeństwo podczas zabiegów. Zapraszamy na relaks i odnowę w naszych nowoczesnych gabinetach.

Strefa Saltaris SPA

Strefa basenowa, Strefa Saltaris oraz Strefa Cardio są dostępne dla Gości hotelowych w pełnym zakresie. W wybranych terminach zapraszamy także Gości z zewnątrz. Nasz personel przestrzega wytycznych władz oraz dba o odpowiednią dezynfekcję.

 

Atrakcje i infrastruktura dla Dzieci

W wybranych terminach organizujemy zajęcia z animatorami dla najmłodszych Gości – z zachowaniem odpowiednich wytycznych władz. W SPA czekają na nich dedykowane zabiegi, a w Restauracji specjalna Karta Menu. Na basenie najmłodsi mogą korzystać z gadżetów pływackich dla dzieci. Do tego duży kreatywny plac zabaw na powietrzu i wewnętrzny Baby Room.

Masz dodatkowe pytania?

Mają Państwo dodatkowe pytania przed dokonaniem rezerwacji czy przyjazdem odnośnie naszych procedur bezpieczeństwa i dostępnej infrastruktury? Chętnie odpowiemy na Wszystkie Wasze pytania. Zapraszamy do kontaktu z naszą Recepcją.

Zaplanuj wspaniały, relaksujący urlop w Polsce w luksusowym hotelu.