Villa Park MED & SPA to najlepszy Hotel Spa w Ciechocinku – dwa baseny, własna tężnia, duża strefa Saltaris Spa. Zobacz najnowsze promocje – zapraszamy!

Bezpieczny Hotel

Bezpieczny obiekt

Nasz hotel od maja objęty jest programem Bezpieczny Hotel. Okres ponownego otwarcia naszego obiektu po czasie izolacji pozwolił nam na wypracowanie nienagannych procedur bezpieczeństwa, przy zachowaniu pełnego komfortu naszych Gości. Hotel jest miejscem w pełni bezpiecznym dla naszych Gości i spełniamy wszystkie wytyczne władz oraz programu Bezpieczny hotel. Zapraszamy!

Większe procedury, ta sama atmosfera

Mimo realizowania przez naszych pracowników dodatkowych procedur bezpieczeństwa, atmosfera w naszym obiekcie jest w pełni relaksująca i komfortowa dla naszych Gości. Wysoki sezon wakacyjny, podczas którego mieliśmy zaszczyt przyjąć ponad 2500 Gości pokazał, że nasz obiekt jest miejscem w pełni bezpiecznym i przygotowanym odpowiednio na spełnianie norm i wytycznych władz.

To była nasza kolejna wizyta w tym hotelu. Kolejna ale jednocześnie pierwsza w czasie trwania pandemii. Jesteśmy pod wrażeniem procedur jakie hotel stosuje w tym trudnym okresie czasu - zwłaszcza dbanie o czystość na hollu, na korytarzach ale zwłaszcza w restauracji.

Wrzesień 2020, Tripadvisor

Hotel najlepszej klasy. W czasach COVIDu radzi sobie znakomicie. Wszystko działa w bezpieczny sposób.

Lipiec 2020, Tripadvisor

Jak dbamy o bezpieczeństwo Gości?

Nasze procedury są dopracowane od samego przyjazdu i zakwaterowania Gości. Skróciliśmy proces check-in, na bieżąco dezynfekujemy wszystkie przestrzenie wspólne, troszczymy się o odpowiednie przygotowanie i dezynfekcję pokoi na przyjazd Gości. W Strefie Wellness, SPA oraz Restauracji wprowadziliśmy odpowiednią dezynfekcję i procedury. Na personel na bieżąco analizuje wytyczne władz i wprowadza odpowiednie zasady bezpieczeństwa.

Restauracja Preludium

Restauracja Preludium obecnie jest dostępna dla Gości hotelowych na zasadzie Room Service. Nasz Szef Kuchni dba o niezmiennie wysoką jakość serwowanych dań. Natomiast w pokojach udostępniamy na życzenie dodatkowe udogodnienia, by mogli się Państwo cieszyć w przyjemnych warunkach naszymi daniami! Dla Gości z zewnątrz przygotowaliśmy specjalną ofertę Na Wynos oraz Ofertę Cateringową.

Odpowiednio przygotowane pokoje

Dbamy o pełen komfort i bezpieczeństwo naszych Gości. Pokoje na Państwa przyjazd są odpowiednio przygotowywane i dezynfekowane! Jeśli zależy Wam na dodatkowej kameralności polecamy nasze wolnostojące Ville. Każdy jednak typ pokoju, jest tak samo dokładnie dezynfekowany, sprzątany i wietrzony na przyjazd Gości.

Instytut MED&SPA oraz Klinika Rehabilitacji Strukturalnej

Relaksujące masaże, specjalistyczne zabiegi na ciało oraz zabiegi kosmetologii estetycznej. Nasza nowoczesna strefa spełnia wszystkie wymogi i wytyczne władz. Wszystkie gabinety są odpowiednio dezynfekowane, a obsługa dba o bezpieczeństwo podczas zabiegów. Zapraszamy na relaks i odnowę w naszych nowoczesnych gabinetach.

 

Strefa Saltaris SPA

Strefa wodna oraz Strefa Cardio są dostępne dla Gości hotelowych.

Sauna sucha, jacuzzi oraz wewnętrzna tężnia solankowa są dostępne dla Gości hotelowych.

Z względów bezpieczeństwa niedostępne są sauny parowe.

Strefa wodna jest dostępna dla Gości hotelowych w godzinach 9-19:00 od poniedziałku do czwartku , 8:00-21:00 w piątki oraz soboty, natomiast w niedziele w godzinach 8:00-19:00.

Na chwilę obecną nie przyjmujemy Gości z zewnątrz do Strefy Saltaris SPA.

Atrakcje i infrastruktura dla Dzieci

W wybranych terminach organizujemy zajęcia z animatorami dla najmłodszych Gości – z zachowaniem odpowiednich wytycznych władz. W SPA czekają na nich dedykowane zabiegi, a w Restauracji specjalna Karta Menu. Na basenie najmłodsi mogą korzystać z gadżetów pływackich dla dzieci. Do tego duży kreatywny plac zabaw na powietrzu i wewnętrzny Baby Room.

Masz dodatkowe pytania?

Mają Państwo dodatkowe pytania przed dokonaniem rezerwacji czy przyjazdem odnośnie naszych procedur bezpieczeństwa i dostępnej infrastruktury? Chętnie odpowiemy na Wszystkie Wasze pytania. Zapraszamy do kontaktu z naszą Recepcją.

Zaplanuj wspaniały, relaksujący urlop w Polsce w luksusowym hotelu.