Kolejna witryna oparta na WordPressie

Instytut Med & SPA

To miejsce, w którym uzdrowiskowe tradycje Ciechocinka spotykają się z nowoczesnością, medycznym i kosmetologicznym profesjonalizmem oraz innowacyjnym doborem kuracji, zabiegów i rytuałów – zarówno pielęgnacyjnych, jak i medyczno-rehabilitacyjnych.

Relaks i uroda - Zabiegi SPA

Jeden z gabinetów wyposażony został w egzotyczną wannę ofuro, z której w pozycji siedzącej można podziwiać parkową zieleń, inny natomiast przeznaczony jest specjalnie dla par lub przyjaciół i posiada dwuosobową łaźnię parową, dużą wannę z hydromasażem oraz łóżka do masażu we dwoje.

Pobierz Menu Zabiegów SPA

Uzdrowisko - zabiegi i pakiety solankowe

W Hotelu Villa Park MED&SPA stworzyliśmy unikalny program pobytu w pełni oparty na zdrowotnych właściwościach solanki.

Składniki mineralne zawarte w solance pozytywnie wpływają na układ oddechowy, redukują stres i napięcie. Działają także wspomagająco na dolegliwości związane z reumatyzmem, czy chorobami kręgosłupa. Koncepcja nowoczesnej strefy Saltaris SPA została oparta na bogactwie regionu – solance.

Zdrowie - zabiegi rehabilitacyjne

Oferujemy szeroką gamę zabiegów i pakietów rehabilitacyjnych wykonywanych po wcześniejszej konsultacji fizjoterapeutycznej lub lekarskiej.

  • okłady borowinowe – zabiegi zalecane w stanach pourazowych, zespołach bólowych, przy zwyrodnieniach oraz w chorobach układu nerwowego. 25 mi/70 PLN – 110 PLN
  • kioterapia – 3 min/30 PLN
  • ultradźwięki – przeciwzapalne i przeciwbólowe – do 15 min/25 PLN
  • regeneracyjne – kolagen – do 15 min/80 PLN
  • laser – do 15 min/30 PLN
  • interferencje – do 15 min/25 PLN
  • tens -do 15 min/30 PLN
  • masaż elektrostatyczny – do 30 min/65 PLN

Terapia manualna KMI

Poznaj metodę integracji strukturalnej opartej o koncepcję Anatomy Trains (Taśm Anatomicznych) Thomasa Myersa.

Ten rodzaj terapii manualnej skupia się na zmianach strukturalnych. Poprzez zmienianie zależności pomiędzy poszczególnymi strukturami zmienia się też  relację ciała do grawitacji, poprawia postawę, jakość ruchu i swobodę poruszania. Zwiększenie wydajności układu ruchu powoduje odciążenie miejsc powodujących ból i dolegliwości, poprawienie jakości życia, poruszania się oraz relacje osoby z otoczeniem i samym sobą. Poprawa funkcjonowania systemu powięziowego w ciele zwiększa też świadomość ciała i wpływa na wiele aspektów życia osoby, która zdecyduje się na ten proces.

60 min/290 PLN/ każdy następny 250 PLN