Villa Park MED & SPA to najlepszy Hotel Spa w Ciechocinku – dwa baseny, własna tężnia, duża strefa Saltaris Spa. Zobacz najnowsze promocje – zapraszamy!

Spa Ciechocinek

To miejsce, w którym uzdrowiskowe tradycje Ciechocinka spotykają się z nowoczesnością, medycznym i kosmetologicznym profesjonalizmem oraz innowacyjnym doborem kuracji, zabiegów i rytuałów – zarówno pielęgnacyjnych, jak i medyczno-rehabilitacyjnych.

Relaks i uroda - Spa Ciechocinek

Instytut MED&SPA to miejsce, w którym możesz zadbać o swoje zdrowie i urodę. W jednym z gabinetów znajduje się egzotyczna wanna Ofuro, w której, w pozycji siedzącej możesz podziwiać parkową zieleń za oknem.

Gabinet VIP to przestrzeń stworzona specjalnie z myślą o rytuałach SPA dla dwojga. Wyposażony jest w prywatną łaźnię parową, dużą wannę z hydromasażem i łóżka do masażu dla dwojga. Po zabiegach zapraszamy do wypoczywalni z widokiem na Park Zdrojowy.

Pobyt w Instytucie MED&SPA to gwarancja pełnego relaksu!

Pobierz Menu Zabiegów SPA

Uzdrowisko - zabiegi i pakiety solankowe

W Hotelu Villa Park MED&SPA stworzyliśmy unikalny program pobytu w pełni oparty na zdrowotnych właściwościach solanki.

Składniki mineralne zawarte w solance pozytywnie wpływają na układ oddechowy, redukują stres i napięcie. Działają także wspomagająco na dolegliwości związane z reumatyzmem, czy chorobami kręgosłupa.

Koncepcja nowoczesnej strefy Saltaris SPA została oparta na bogactwie regionu – solance.

Zabiegi rehabilitacyjne

Oferujemy szeroką gamę zabiegów i pakietów rehabilitacyjnych wykonywanych po wcześniejszej konsultacji fizjoterapeutycznej lub lekarskiej.

  • okłady borowinowe – zabiegi zalecane w stanach pourazowych, zespołach bólowych, przy zwyrodnieniach oraz w chorobach układu nerwowego – 75 PLN – 110 PLN / 25 min
  • krioterapia miejscowa – 30 PLN / 3 min
  • ultradźwięki – przeciwzapalne i przeciwbólowe – 25 PLN / do 15 min
  • laser – 30 PLN / do 15 min
  • interferencje – 25 PLN / do 15 min
  • tens – 30 PLN / do 15 min

Terapia manualna KMI

W Villa Park MED&SPA możesz zadbać o swoje zdrowie. Odkryj nowatorską metodę integracji strukturalnej opartej o koncepcję Anatomy Trains (Taśm Anatomicznych) Thomasa Myersa, która w skuteczny sposób pozwala na poprawę systemu funkcjonowania organizmu.

Ten rodzaj terapii manualnej skupia się na zmianach strukturalnych. Poprzez zmienianie zależności pomiędzy poszczególnymi strukturami zmienia się też relację ciała do grawitacji, poprawia postawę, jakość ruchu i swobodę poruszania.

Zwiększenie wydajności układu ruchu powoduje odciążenie miejsc powodujących ból i dolegliwości, poprawienie jakości życia, poruszania się oraz relacje osoby z otoczeniem i samym sobą. Poprawa funkcjonowania systemu powięziowego w ciele zwiększa też świadomość ciała i wpływa na wiele aspektów życia osoby, która zdecyduje się na ten proces. Zaufaj naszym ekspertom!

Skontaktuj się z nami

Zabiegi i Pakiety Day SPA

Składniki mineralne zawarte w solance wpływają dobroczynnie na układ oddechowy, redukują stres i napięcie, a także działają wspomagająco na dolegliwości związane z nerwobólami, reumatyzmem oraz chorobami kręgosłupa. Wystarczy wziąć głęboki oddech…

Zachęcamy do korzystania z zabiegów i pakietów Day SPA Ciechocinek dostępnych w naszym Instytucie MED & SPA. W 20 gabinetach SPA stworzyliśmy przestrzeń, w której nasi Goście mogą zadbać o swoje zdrowie, urodę i kondycję.

W ofercie dostępne są zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej, rehabilitacji, masaże, zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, a także konsultacje z dietetykiem.

Zabiegi day spa

Klinika Rehabilitacji Strukturalnej

W Villa Park funkcjonuje również Centrum Rehabilitacji Strukturalnej opierające się na technikach Strukturalnej Pracy z Ciałem wg. koncepcji Anatomy Trains.

Jesteśmy jedynym w Europie centrum rehabilitacji bazującym na wiedzy i doświadczeniu zespołu Terapeutów Strukturalnie Pracujących z Ciałem (Structural Body Workers).

Specjalizujemy się w leczeniu przewlekłych stanów bólowych, dysfunkcji narządów ruchu, rehabilitacji prewencyjnej lub pourazowej.

Zobacz stronę kliniki