Kolejna witryna oparta na WordPressie

Restauracja Preludium

Restauracja Preludium to miejsce, w którym spróbujesz doskonałych dań kuchni polskiej i śródziemnomorskiej. Odkryj bogate menu skomponowane z najwyższej jakości składników!

Bogate menu skomponowane z najwyższej jakości składników wprowadzi Cię w świat dobrego smaku, zaś eleganckie wnętrze z przeszklonym atrium i widokiem na Park Zdrojowy będzie doskonałą oprawą zarówno dla romantycznej kolacji we dwoje, jak i uroczystego przyjęcia czy bankietu.

Pobierz Kartę Menu

Artystyczny charakter naszej kuchni to także regularne pokazy typu Live Cooking Show, podczas których można na żywo podziwiać kunszt Szefa Kuchni.

Dla entuzjastów zdrowego trybu życia przygotowaliśmy specjalne Menu SPA, które będzie doskonałym uzupełnieniem zabiegów w naszym INSTYTUCIE Med&SPA. Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych, na których czeka szeroki wybór dziecięcych przysmaków.

Restauracja czynna w godz. 13.00 – 22.00 / ostatnie zamówienie o godz. 21.45

Restauracja Preludium poleca

Wszystkie nasze dania przygotowywane są na bazie naturalnych składników i zmieniają się wraz z porami roku. Dokładamy wszelkich starań, by były nie tylko smaczne, ale też idealnie zbilansowane.

ZOBACZ WIĘCEJ