Villa Park MED & SPA to najlepszy Hotel Spa w Ciechocinku – dwa baseny, własna tężnia, duża strefa Saltaris Spa. Zobacz najnowsze promocje – zapraszamy!

Restauracja Ciechocinek

"Wspaniałe miejsce, cudowna obsługa i pyszne jedzenie. Na pewno tu wrócimy z przyjemnością" - Jacek, opinia na Facebooku

Restauracja Preludium, ul. Warzelniana 10 w Ciechocinku.
Zapraszamy serdecznie!
 

Poznaj nasze menu

Restauracja Preludium to miejsce, w którym spróbujesz doskonałych dań kuchni polskiej i śródziemnomorskiej. Zapraszamy zarówno do naszych wnętrz jak i ogrodu z wyjściem do Parku Zdrojowego. To jedno z najwyżej ocenianych miejsc w Ciechocinku.

Zobacz menu

Bogactwo smaków

Artystyczny charakter naszej kuchni to także regularne pokazy typu Live Cooking Show, podczas których można na żywo podziwiać kunszt Szefa Kuchni.

Dla entuzjastów zdrowego trybu życia przygotowaliśmy specjalne Menu SPA, które będzie doskonałym uzupełnieniem zabiegów w naszym INSTYTUCIE Med&SPA. Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych, na których czeka szeroki wybór dziecięcych przysmaków.

Polecamy wszystkim

Skuszeni pozytywnymi opiniami postanowiliśmy odwiedzić restauracje Preludium podczas krótkiej wizyty w Ciechocinku. Oczywiście nie żałujemy tej decyzji! Urokliwe i estetycznie urządzone miejsce, przemiła obsługa, przystojny i troszczący się o nasz komfort kelner oraz wyśmienite dania zasługują na osiem a nie pięć gwiazdek! Przepyszne „czekadełko” w postaci świeżutkiego chleba podawanego z aromatyczna oliwą umiliło oczekiwanie na zupę rybną, która połechtała nasze kupki smakowe różnorodnością doznań. Dopełnieniem kulinarnej uczty był przepięknie wyglądający i olbrzymi deser – czekoladowy suflet i szarlotka podawane z lodami waniliowymi.
Dziękujemy serdecznie za espresso i herbatę owocową i polecamy wszystkim to miejsce!
Ola, 2022, Opinie Google

Jakie to było pyszne!

Jakie to było pyszne! Zamówiliśmy jagnięcinę oraz steka i te dwa dania polecić mogę z całego serca bo podbiły nasze kubki smakowe i dały bardzo przyjemne uczucie błogości. Jeśli restauracja w Ciechocinku – to właśnie Preludium! Obsługa fantastyczna (Pani Kelnerka dobrała nam wyśmienite wino), kucharz to prawdziwy artysta, a miejsce w bardzo spokojnym i urokliwym klimacie. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!
Dorota, 2022, Opinie Google

Wszystko na szóstkę

Pięć gwiazdek to za mało dla tej restauracji. Spędziliśmy w restauracji Preludium przedpołudnie świąteczne, począwszy od Śniadania Wielkanocnego. Rezerwacja stolika, udogodnienia zaproponowane przez pracownika restauracji, manager, obsługa, wystrój, menu Śniadania Wielkanocnego, z ogromną ilością potraw i przystawek, wspaniałych wypieków… po prostu brak słów! Wszystko na szóstkę.
Alicja, 2022, Opinie Google

Wyśmienite jedzenie

Wyśmienite jedzenie, porcje duże, czekadełko w postaci własnego chleba podane z oliwą bomba! Lokalizacja, obsługa, różnorodność w karcie również warte pochwalenia. Nie omieszkam stwierdzić że jest to najlepsza restauracja w mieście ba a nawet w okolicy…
Alan, 2022, Opinie Google