Villa Park MED & SPA to najlepszy Hotel Spa w Ciechocinku – dwa baseny, własna tężnia, duża strefa Saltaris Spa. Zobacz najnowsze promocje – zapraszamy!

Restauracja Ciechocinek

"Wspaniałe miejsce, cudowna obsługa i pyszne jedzenie. Na pewno tu wrócimy z przyjemnością" - Jacek, opinia na Facebooku

Restauracja Preludium, ul. Warzelniana 10 w Ciechocinku.
Restauracja czynna w godz. 13.00 – 22.00 (ostatnie zamówienie o godz. 21.45)

Restauracja Ciechocinek

Restauracja Preludium to miejsce, w którym spróbujesz doskonałych dań kuchni polskiej i śródziemnomorskiej. Odkryj bogate menu skomponowane z najwyższej jakości składników!

Bogate menu skomponowane z najwyższej jakości składników wprowadzi Cię w świat dobrego smaku, zaś eleganckie wnętrze z przeszklonym atrium i widokiem na Park Zdrojowy będzie doskonałą oprawą zarówno dla romantycznej kolacji we dwoje, jak i uroczystego przyjęcia czy bankietu.

Pobierz Kartę Menu

Bogactwo smaków

Artystyczny charakter naszej kuchni to także regularne pokazy typu Live Cooking Show, podczas których można na żywo podziwiać kunszt Szefa Kuchni.

Dla entuzjastów zdrowego trybu życia przygotowaliśmy specjalne Menu SPA, które będzie doskonałym uzupełnieniem zabiegów w naszym INSTYTUCIE Med&SPA. Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych, na których czeka szeroki wybór dziecięcych przysmaków.

Restauracja Preludium poleca - Sezonowe Smaki

Wszystkie nasze dania przygotowywane są na bazie naturalnych składników i zmieniają się wraz z porami roku. Dokładamy wszelkich starań, by były nie tylko smaczne, ale też idealnie zbilansowane.

ZOBACZ WIĘCEJ