Villa Park MED & SPA to najlepszy Hotel Spa w Ciechocinku – dwa baseny, własna tężnia, duża strefa Saltaris Spa. Zobacz najnowsze promocje – zapraszamy!

Restauracja Ciechocinek

"Wspaniałe miejsce, cudowna obsługa i pyszne jedzenie. Na pewno tu wrócimy z przyjemnością" - Jacek, opinia na Facebooku

Teraz również menu cateringowe z daniami na wynos i rabatem 15% – zapraszamy!
Restauracja Preludium, ul. Warzelniana 10 w Ciechocinku.
Restauracja dostępna jest dla Gości do 21:00
Zapraszamy serdecznie!
 

Restauracja Ciechocinek

Restauracja Preludium to miejsce, w którym spróbujesz doskonałych dań kuchni polskiej i śródziemnomorskiej.

Teraz 15% rabatu na dania zamawiane na wynos!

Informujemy, że do 17 stycznia 2021 nie realizujemy zamówień cateringowych!

Zapraszamy do Restauracji, gdzie serwujemy dania z zachowaniem najwyższych standardów sanitarnych. Umożliwiamy również zamawianie dań na wynos, z odbiorem własnym. Oferujemy wówczas 15% rabatu!

  • Zadzwoń i zamów: 54 416 41 24 lub 54 416 41 27

Pobierz Kartę Menu

Bogactwo smaków

Artystyczny charakter naszej kuchni to także regularne pokazy typu Live Cooking Show, podczas których można na żywo podziwiać kunszt Szefa Kuchni.

Dla entuzjastów zdrowego trybu życia przygotowaliśmy specjalne Menu SPA, które będzie doskonałym uzupełnieniem zabiegów w naszym INSTYTUCIE Med&SPA. Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych, na których czeka szeroki wybór dziecięcych przysmaków.

Restauracja Preludium poleca - Sezonowe Smaki

Wszystkie nasze dania przygotowywane są na bazie naturalnych składników i zmieniają się wraz z porami roku. Dokładamy wszelkich starań, by były nie tylko smaczne, ale też idealnie zbilansowane.

ZOBACZ WIĘCEJ