Villa Park MED & SPA to najlepszy Hotel Spa w Ciechocinku – dwa baseny, własna tężnia, duża strefa Saltaris Spa. Zobacz najnowsze promocje – zapraszamy!

Pobyty biznesowe i Hotel Office

Szukasz idealnego miejsca do pracy zdalnej po czasie izolacji w domowych warunkach? Realizujesz ważny projekt i potrzebujesz komfortowych warunków i możliwość relaksu po pracy? A może jesteś w podróży służbowej? Z myślą o pobytach biznesowych przygotowaliśmy 3 specjalne oferty ze świadczeniami dopasowanymi do Twoich potrzeb!

Hotel Office

Wolnostojący Apartament na wyłączność, komfortowa przestrzeń do pracy, sprzęt biurowy, pełne wyżywienie wraz z całodzienną przerwą kawową. Nieograniczony relaks w Strefie Saltaris po pracy oraz odprężający masaż w pakiecie!

Sprawdź szczegóły

B&B Hotel Office

Komfortowy nocleg ze śniadaniem, dostęp do sal konferencyjnych i sprzętu biurowego oraz udogodnienia sprzyjające wypoczynkowi. Nieograniczony relaks w Strefie Saltaris i rabat – 15% na zamówienia z Restauracji Preludium!

Sprawdź szczegóły

Więcej niż nocleg Hotel Office

Dedykowany dla osób planujących całodzienną pracę z hotelu – zaplecze biznesowe, relaks w Strefia Saltaris SPA, pełne wyżywienie i dodatkowe -15% rabatu na dodatkowe zamówienia gastronomiczne z Restauracji Preludium! Sprawdź szczegóły

Sprawdź szczegóły