Villa Park MED & SPA to najlepszy Hotel Spa w Ciechocinku – dwa baseny, własna tężnia, duża strefa Saltaris Spa. Zobacz najnowsze promocje – zapraszamy!

Nowość w Instytucie MED&SPA – kosmetologia estetyczna

SEYO MED TDA

To pierwszy na świecie dermatologiczno-estetyczny system do intensywnego i głębokiego leczenia i regeneracji skóry, włosów, paznokci, który przenosi składniki lecznicze zawarte w ampułce, wzbogacone wysoko stężonym tlenem do najgłębszych warstw. TDA jest to opatentowana Transdermalna aplikacja, czyli dostarczanie substancji aktywnych do skóry właściwej, tkanki podskórnej, ścięgien i więzadeł.

To doskonała propozycja dla osób, zmagających  się z atopią, łuszczycą, trądzikiem różowatym, ale również tych, którym zależy na skórze pełnej blasku i młodszym wyglądzie.

Dzięki zabiegom Seyo MED TDA możemy rozjaśnić przebarwienia, poprawić nawilżenie skóry, zredukować blizny, cienie i obrzęki okolicy oka, poprawić jędrność, czy wygładzić zmarszczki mimiczne.

SEYO TDA pozwala na skuteczne i zrównoważone dostarczanie specjalnych produktów, a celem zabiegu jest:
• Ujędrnienie skóry
• Zredukowanie głębokości zmarszczek
• Znacząca poprawa wyglądu skóry
• Pobudzenie naturalnego procesu odnowy komórek
• Zatrzymanie nawilżenia w skórze.

Kuracja Seyo MED TDA jest całkowicie bezpieczna, dla cery w każdym wieku, z każdym problemem. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, bardzo szybki, wszystko, co poczujesz, to lekki, przyjemnie chłodny efekt masażu i mrowienia. Polecany jest jako zabieg „przed wielkim wyjściem” lub dla uzyskania dłuższego efektu w formie kuracji 10-12 zabiegowej, w zależności od typu skóry i od wieku leczonej osoby.

Natomiast już po pierwszym zabiegu skóra jest wyraźnie rozjaśniona, promienna, nabiera blasku i młodszego wyglądu, a co ciekawe w Polsce Seyo MED TDA dostępne jest tylko w Villa Park MED&SPA.

AQUASURE H2

To innowacyjne połączenie technologii oczyszczania wodorowego, hydro peelingu z funkcją infuzji, czyli wtłaczania preparatów oraz opatentowanej głowicy MCS z prądami galwanicznymi do liftingu skóry.
Wieloetapowe oczyszczanie skóry AQUASURE H2 polega na dogłębnym oczyszczeniu skóry, tak aby wyglądała ona zdrowo i promiennie. Wieloetapowość wskazuje nie tylko na to, że oczyszczanie składa się z kilku kroków, ale także na to, że działa wielozadaniowo. Jego podstawą jest dokładne oczyszczanie skóry, złuszczanie, nawilżanie oraz działanie przeciwstarzeniowe.

  • 1 ETAP OCZYSZCZANIE WODOROWE

Aktywny wodór efektywnie oczyszcza skórę na poziomie komórkowym. Jednocześnie neutralizuje i redukuje wolne rodniki tlenowe, odpowiedzialne za starzenie się skóry, dzięki czemu zatrzymujeproces starzenia.

  • 2 ETAP HYDROPEELING

Hydropeeling, czyli zabieg wodnej mikrodermabrazji wykonywany jest pod wysokim ciśnieniem wody, dzięki czemu pozwala osiągnąć gładką, jednolitą i świeżą skórę. Ten etap zabiegu usuwa martwe komórki oraz zanieczyszczenia z powierzchni skóry.

  • 3 ETAP INFUZJA JONOWA

Podczas zabiegu, w postaci serum typu premium, do komórek skóry wprowadzane są substancje eksfoliujące i odżywcze. Efekt złuszczania potęgowany jest dzięki kwasowi mlekowemu, natomiast działanie odżywcze i regenerujące zawdzięczamy aktywnej witaminie C.

  • 4 ETAP LIFTING MCS

Zakończeniem zabiegu jest etap masażu przy użyciu głowicy MCS wykorzystującej stymulację mikroprądami. Pozwala ona zwiększyć elastyczność i napięcie skóry, a także aktywować proces przepływu krwi rozpoczynając proces przebudowy włókien kolagenu i elastyny.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ AQUASURE H2?

Dzięki wieloetapowemu oczyszczaniu wodorowemu podczas jednego zabiegu uzyskujemy  natychmiastowy efekt oczyszczenia, wygładzenia, głębokiego nawilżenia i liftingu. System Aquasure H2 pozwala pracować nad wieloma problemami skóry. Cera po zabiegu oczyszczania wodorowego odzyskuje utracony blask, pozostaje dogłębnie oczyszczona oraz nawilżona. Dziękizredukowaniu ilości szkodliwych wolnych rodników znacznie opóźniony zostaje proces starzenia się skóry.
• Oczyszczanie skóry

  • Eliminacja wolnych rodników
    • Głębokie nawilżanie
    • Lifting i wygładzenie.

Już jeden zabieg pozwala uzyskać efekt oczyszczenia, wygładzenia, głębokiego nawilżenia i liftingu skóry.